Anka Tez Merkezi

Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

Talep Formu  

Anka Tez Merkezi

Anka Tez Merkezi, yıllardır Tez Danışmanlık, Tez Hazırlama, Ödev Hazırlama, Bitirme Projesi Hazırlamaİntihal Oranı Düşürme, Analiz (SPSS ve EViewsve Çeviri konularında yasalara uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Anka Tez Merkezi, Ankara'da var olan bir tez danışmanlık sitesidir. Anka Tez Merkezi uzman kadrosu 2008 yılından itibaren değerli öğrencilerimiz ve araştırmacılarımıza hizmet vermektedir. Bizi başka yerlerden ayıran Zamanında Teslim, Uygun Fiyat, Kaliteli Uzmanlar ve Müşteri Memnuniyetidir.  

Talep Formu  

Tez Danışmanlık | Tez Hazırlama

Anka Tez Merkezi, Tez Danışmanlık ve Tez Hazırlama konusunda öğrencilerimize hizmet vermektedir. Tez hazırlamak çok zaman alıcı, zor ve uzmanlık gerektiren bir konudur. Tezinizin yazımı konusunda desteğe ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla

Analiz Hizmetleri (SPSS Analizi ve EViews Analizi)

Çoğu lisans, yüksek lisans ve doktora tezi, yoğun olarak veri analizine ve SPSS yorumlarına dayanır. SPSS genellikle sosyal bilimler verilerini analiz etmek için kullanılır ama kullanım alanı sadece sosyal bilimleri ile sınırlı değildir ve birçok araştırmalarda veri analizi için kullanılır.

Ekonometrik analiz, olasılıkları, programları ve hatta olayların sıklığını tahmin etmek için kullanılır. Genellikle ekonometrik analiz için EViews veya Stata kullanılmaktadır. SPSS, EViews, Stata, Excel, Minitab ve Matlab yazılımlarında deneyim ve uzmanlığa sahibiz. Analiz konusunda Anka Tez Merkezinden yardım alabilirsiniz.

Ödev | Proje Danışmanlık

Anka Tez Merkezi olarak, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine ödev, araştırma, makale, essay, uygulama vb. gibi konularda profesyonelleşmiş ekibimiz ile beraber danışmanlık desteği vermekteyiz. Her seviyede olan öğrenciler için verilen ödevlerde desteklerimizi sunuyoruz. Çok iyi derecede Türkçe ve İngilizce bilen kadromuzla Türkiye’de ve yurtdışındaki öğrencilere destek almak istedikleri konularda yardımcı olmaktayız.

Daha Fazla

İntihal Oranı Düşürme

İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp kendisine aitmiş gibi gösterme veya başkalarının konusunu benimseyip uygun olmayan bir şekilde kullanma olarak tanımlanmaktadır. İntihal oranı belirli bir sınırı aşmaması gerekir. Onun için bazen intihal oranı düşürme gerekli olur. Anka tez merkezinde İntihal oranı düşürme veya başka isimleri ile Benzerlik Oranı Düşürme ya Benzerlik İndeksi Düşürme hizmetleri verilmektedir. Anka tez Merkezi olarak becerili, mütehassıs ve uzman ekibimizle sizin tezinizin intihal oranını 10’a kadar düşürebiliriz. İntihal oranı Turnitin programı tarafından tespit edilir. Anka Tez Merkezinden Turnitin raporu almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla

Çeviri Hizmetleri

Anka Tez Merkezi olarak lisans bitirme tezi, yüksek lisans tezi, doktora tezi gibi çalışmaların çevirilerinde yazım ve dil bilgisi kurallarına dikkat ederek, akademik çevirinizi dilediğiniz zaman teslim ediyoruz. Çeviri yaptığımızda aynı zamanda proofreading de yapmış oluruz.

Daha Fazla

Anka Tez Merkezi Blog

×