Anka Tez Merkezi

SPSS Analizi, Çeviri ve İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

Her kurumun piyasada var olmak için kendine has özellikleri olması lazım. Her zaman müşteri böyle bir soru sorabilir. Neden Anka Tez? 
Onlarca analiz ve çeviri hizmeti veren site ve şirket var. Bunların içinde neden sadece Anka Tez ve birkaç site güvenilir. 

 

“ Neden Anka Tez  Merkezi ?  ”

 


Birinci ve önemli bir sebep. Anka tezin ücretlendirme politikasi olabilir. Anka tez olarak tez danışmanlık ve yazma fiyatlarımız sayfa başı 9,99 tl den başlar ve 49,99 tlye kadar olabilir. 9,99 tl sayfa başı ücretlerimiz genelikle Türkçe ödev çalışmaları için taleb edilir. Tez çalışmaları için sayfa başı 19,99 tl den fiyatlandırma başlamaktadır. 
Net bir fiyat belirlenmesi için : 

1- Teslim tarihinin belirli olması lazım. 
2- Tezin başlığı
3- Kaç sayfa veya kelime oluşu
4- İngilizce mi yoksa Türkçe mi?
5- Analize gerek var mı? SPSS, Stata veya EViews?

Talep formunu doldurduğunuz da, bu sorulara cevap vermiş olursunuz ve böylece Anka Tez tarafından size net ücretlendirme yapılabiliyor olacaktır.  
Burada bir konuya değinmekte fayda var. Birçok tez danışmanlığı şirketi aracılık yapıyor ve böylece %30-%40-%50 gibi komisyon ücretleri alıyorlar. Ama Anka Tez Merkezinde bu pay tamamen ortadan kalkmış ve uzman-öğrenci ilişkisi aracı olmadan yapılıyor. 
Anka Tez den fiyat teklifi aldığınızda kesın çok daha uygun ve ucuz olduğunu anlayacaksınız. Bunun da nedeni en başta aracı payı ve komisyon ücretinin olmaması.  

 

“ Anka Tez den fiyat teklifi aldığınızda kesın çok daha uygun ve ucuz olduğunu anlayacaksınız.  ”

 
×