Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR?

İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp kendisine aitmiş gibi gösterme veya başkalarının konusunu benimseyip uygun olmayan bir şekilde kullanma olarak tanımlanmaktadır. İntihal oranı yapılan intihalin oranının yüzde kaç olmasını göstermektedir. Örnek vermek gerekirse: Eğer metniniz 10000 kelime ise ve sizin dosyada 4000 kelime intihal varsa, o zaman 40% oranında intihaliniz var demektir.

İNTİHAL ORANI KAÇ OLMALIDIR?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada dikkat edilmesi gereken bir konudur. İntihal raporu almak ve benzerlik oranını kontrol etmek gerekli bir işlemdir. İntihal raporu almak istiyorsanız bizden yardım alabilirsiniz.

Her dergi veya okulda intihal oranında farklılık görülmektedir ama kabul gören oran her zaman 15%-30% arasıdır. Bu oran genellikle 25% olarak bilinmektedir. Bir çok okul ve dergi tezlerde ve makalelerde benzerlik oranının 25% olduğu durumda o metni kabul ediyorlar.

“ Danışmanlık hizmetlerimiz çerçevesinde hazırlanan çalışmaların intihal oranları (benzerlik oranları) konusunda size garanti veriyoruz ”

İNTİHAL ORANI DÜŞÜRME HİZMETİ


İntihal Oranı Düşürme hizmeti yıllardır Anka Tez Merkezi tarafından sunulmaktadır. İntihal Oranı Düşürme farklı isimlerle de piyasada bilinmektedir:

  • Benzerlik Oranı Düşürme
  • Benzerlik İndeksi Düşürme
  • İntihal İndeksi Düşürme

Bu isimlerin hepsi aynı anlamı taşımaktadır. Eğer bu konularda yardıma ihtiyacınız varsa seve seve yardım ederiz. İntihal Oranı Düşürme hizmeti almak için Talep Formunu doldurup bize iletmeniz yeterli olacaktır.

İNTİHAL ORANI DÜŞÜRME FİYATLARI

İntihal Oranı Düşürme ücretini bilmek için her şeyden önce bir İntihal Oranı raporu almak lazım. Bu raporda İntihal Oranının ne kadar olduğu tespit edilir. Çıkan İntihal Oranına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Yazının Türkçe veya İngilizce oluşu ve yazıda terim sayısı bu ücreti etkileyebilir. Anka Tez Merkezinin İntihal Oranı Düşürme ücretleri çok uygun olduğu bilinmektedir.

İntihal Oranı raporu almak için Anka Tezden yardım alabilirsiniz, İntihal Oranı rapor alma ücreti 25-150 tl arasıdır. İntihal Oranı raporu Turnitin programı tarafından verilmektedir.

İNTİHAL YAPMA NEDENLERİ

Bir öğrencinin intihale başvurmasının birçok sebebi ve açıklaması olabilir;
1- Zaman yetersizliği
Tez çalışması hazırlarken en sık rastlanan sorunlardan biridir. Zaman yönetimi günümüzde çok önemli bir yere sahiptir ve birçok öğrenci bu konuda zorluklar yaşıyor. Özellikle yoğun çalışma hayatı olan öğrenciler veya ilk kez tez yazacak olanlar zaman konusunda çok sorun ve mesele yaşıyorlar.
Bu zorluklar sebebiyle tez çalışmanızı Anka tez Merkezine yazdırabilir veya gerekli danışmanlığı alabilirsiniz.

“ Anka tez Merkezi olarak becerili, mütehassıs ve uzman ekibimizle sizin tezinizin intihal oranını %10’a kadar düşürebiliriz. ”

2- Yeterli ve gerekli kaynak sorunu
Tez çalışması hazırlarken yeterli ve gerekli kaynak bulma sorunu her zaman yaşanabilir. Kaynak araştırması yapmak çok zaman alıcı ve profesyonel bir iştir. O yüzden ilk kez tez ve araştırma çalışması yapan bir öğrenci için teze kaynak araştırması yapmak çok zor ve zaman alıcı bir süreçtir.
Anka Tez Merkezinin en gözde hizmetlerinden biri literatür araştırmalarıdır. Bu hizmette detaylı olarak kaynak araştırması yapılmaktadır. Bu konuda olağanüstü bir takıma sahip olduğumuzu söylemekten gurur duyarız.

3- Bilgi eksikliği
Bir konuda bilgi sahibi olmak aylar alır. Bu zamanı ayırmak herkes için mümkün olmayabilir. Örneğin, Veri Madenciliği konusunu anlayıp kavramak en az iki ay zaman isteyebilir. Ama öğrencinin bu kadar zamanı olmayabilir ve o zaman Anka tez Merkezi devreye girer ve yıllardır İntihal Oranı Düşürme konusunda çalışmalar yapan kadrosuyla en iyi, kaliteli ve uygun fiyatlarla öğrenciye yardımcı olur.

Sonuç

Anka tez Merkezi olarak becerili, mütehassıs ve uzman ekibimizle sizin tezinizin intihal oranını %10’a kadar düşürebiliriz. İntihal Oranı Düşürme konusunda çok iddialıyız. Hızlı ve kaliteli olarak çalışmalarınızı teslim edebiliriz.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.

İntihal Oranı Düşürme12 

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

TURNİTİN PROGRAMI NEDİR?

Turnitin tez, ödev, makale ve her hangi bir akademik ve bilimsel çalışma yaptığınızda  ...


Yorum yap

Tez Danışmanlık: Neden Anka Tez Merkezi?

Tez danışmanlık sektöründe çok sayıda uzman ve şirket faaliyet göstermektedir. ...


Yorum yap
×