Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

Turnitin Programı Nedir?

Turnitin Programı Nedir?

Turnitin tez, ödev, makale ve her hangi bir akademik ve bilimsel çalışma yaptığınızda orjinalliğini deneyen ve gösteren bir programdir. Turnitin gibi birçok program var ama bunların içerisinde turnitin en güvenilir olanıdır. Öğrencilerin çalışmalarında orjinallik konusu bu program tarafından olçülür. Kaynak göstermeden alıntı yapıldığında Turnitin anlar ve İntihal olarak belirler. Turnitin gönderilerin çalışmaları veri tabanında kayıtlı olan çalışmalarla karşılaştırır çünkü yapılan tüm çalışmalar Turnitin veri tabanında mevcuttur.

“ Turnitin tez, ödev, makale ve her hangi bir akademik ve bilimsel çalışma yaptığınızda orjinalliğini deneyen ve gösteren bir programdir. ”

Turnitin nereden alıntı ve ya çalıntı yapıldığını en iyi şekilde göstermektedir.

Türkiye'de Turnitin Kullanımı


Nerdeyse Türkiyedeki tüm okullarda Turnitin kullanılır. Turnitin en popüler olan intihal programı olarak danışman hocaları tarafından kullanılmaktadır.
Turnitin en çok kullanılan intihal programıdır üniversite danışman hocaları tarafından genellikle bu program kullanılmaktadır. Çalışmanızın intihal oranını danışmanınızdan önce öğrenmek istiyorsaniz Anka Tez Merkezinden yardım alabilirsiniz.

Turnitin güçlü veri tabanını kullanarak sizin çalışmanızda nerde alıntı yaptığınızı renkli, işaretli olarak ve metnin sırasını bozmadan göstermektedir. Böylece sizin düzeltme yapmanız (intihal oranı düşürme) çok daha kolay olmaktadır.

“ Turnitin nereden alıntı ve ya çalıntı yapıldığını en iyi şekilde göstermektedir. ”

Anka Tez Merkezi olarak çalışmalarınızın intihal oranının tespiti ve intihal oranını düşürme konusunda her türlü talepe açığız.

Aşağıdaki fotoğrafta bir örnek orijinalik raporunu görebilirsiniz.

Kısacası, Turnitin, interneti, kitapları, dergileri ve diğer öğrencilerin çalışmalarını içeren elektronik kaynaklarla yapılan çalışmaları karşılaştırır ve çalışmanın hangi kısımlarının orijinal olmadığını belirten bir özgünlük raporu oluşturur.

Anka Tez Merkezinden Turnitin raporu almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Makale veya tezinizi göndermeden ...


Yorum yap
×