Anka Tez Merkezi
SPSS Analizi, Çeviri, İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

İntihal Kontrol Etme

Kolayca ve hızlıca intihal kontrolü yaptır! Kontrol ücretleri 100-350 TL arasındadır. Çalışmanızı bize gönderdikten hemen sonra işlemi başlatıyoruz (intihalanaliz@gmail.com).

İntihal kontrolü nedir? Turnitin intihal kontrolü nasıl yapılır? Hangi tez intihal kontrol programları ve siteleri yaygın olarak kullanılmaktadır? Bu gibi soruların cevabı yazıda verilmiştir. Anka Tez olarak, yazınızın benzerlik yüzdeliğini tespit etmek için intihal kontrolü yapıyoruz.

İntihal kontrolü nedir?

Akademik bir çalışmada, intihal yüzdeliğinin ne kadar olması çok önemlidir. Akademik dürüstlüğü sorgulamak ve ölçmek için intihal kontrolü yapılması gerekir. Turnitin kontrol programından çıkan oran orijinalliğini ne kadar olmasını gösterir. Çalışmanızı dergiye, okul ve ya hocanız göndermeden önce kontrol edilmesi gerekir. Turnitin, Turnitin AI ve iThenticate intihal programları intihal kontrolü yapan en güvenilir ve bilinen ücretsiz olmayan programlardır.

Önce bu intihal programlarına üye olmak lazım (üyelik ücreti ayda 100 dolardır) ve daha sonra tez veya makale bu intihal programlarına yüklenir ve kaç dakika sonra intihal oranını ve nerelerde intihal olduğunu gösteren detaylı rapor hazırlanır. Bir tane intihal raporu almak için bu programlara üye olmak çok pahalı olabilir. İntihal raporu almak için bizden yardım alabilirsiniz. Kısaca, intihal kontrolü yapılması bir akademik çalışmanın kopya olup olmadığını gösterir.

İntihal kontrol programları

iThenticate ve Turnitin en yaygın iki intihal kontrol programıdır. Biri makale ve diğeri tezlerde kullanılır. Öğrenciler daha çok Turnitini tanıyor ve araştırmacılar iThenticate intihal programı hakkında bilgi sahibidir.

Makale intihal kontrol programı

iThenticate intihal kontrol etme programı makale benzerliğini tespit etmek için kullanılır. iThenticate intihal programından çıkan rapor nerdeyse tüm dergilerde kabul edilir. Son zamanlarda dergilere makale gönderdiğiniz zaman araştırmacılardan iThenticate raporu talep edilir. iThenticate ücretsiz intihal programı değildir. iThenticate rapor ücretimiz 250 TL'dir.

Tez intihal kontrol programı

Turnitin intihal kontrol etme programı öğrencilerin hazırladığı tezlerin, benzerliğini tespit etmek için kullanılır. Turnitin ücretsiz intihal programı değildir. Turnitin rapor ücretlerimiz bu bağlantıda belirlenmişidir ve 100-350 TL arasındadır.

İntihak kontrolü nasıl yapılır?

İntihal kontrolü yapılması için gönderilen metin farklı havuzlar(İnternet havuzu, süreli yayınlar, kurum ödev ve öğrenci ödevi havuzu) ile karşılaştırılır. Bu karşılaştırma sonucu yazının ne kadar orijinal olduğu ortaya çıkar. Turnitin sitesinde aynen böyle yazar: "Turnitin'e gönderilen yazılı ödevler milyarlarca internet belgesi, web'de bulunmayan arşivlenmiş internet verileri, daha önce gönderilmiş olan yazılı ödevlerin yerel havuzu ve süreli yayınlar, dergiler ve yayınlar abonelik havuzu ile karşılaştırılabilir."

İntihal kontrol ücretleri (Güncellendi)

Akademik çalışmanız 3 bin kelimeden az ise, intihal raporu ücreti 100 TL'dir. Bu oran kelime sayısına göre değişir. Eğer teziniz 25 bin kelimeden fazla ise o zaman intihal raporu ücreti 200 TL olur. Kısacası rapor ücretlerimiz 100-350 TL arasındadır. Aynı zamanda aynı dosyanın ikinci kontrolü indirimlidir.

İntihal kontrol et!

Tez intihal oranını sorgulamak için bizden yardım alabilirsiniz. Rapor almamız için, dosyayı bizim mail adresine göndermeniz yeterlidir.

#intihal_programı #ücretsiz_intihal_programı #intihal_nedir #intihal_oranı #intihal_oranı_hesaplama #intihal_oranı_düşürüme #intihal_raporu #intihal_kontrol #intihal_net #intihal_raporu_alma #turnitin_nedir #turnitin_raporu #benzerlik_oranı #turnitin_benzerlik_oranı_düşürüme #benzerlik_oranı_düşürüme 

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı hesaplama her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. İntihal oranı ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İntihal oranı düşürme nasıl yapılır? İntihal nasıl düzeltilir? Turnitin benzerlik ...


Yorum yap 20 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

İntihal raporu ücretleri, Mayıs 2024 itibariyle 100-350 TL arasındadır. Tez çalışmaları ...


Yorum yap
×