Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

İntihal Raporu Ücreti

Makale veya tezinizi göndermeden önce Turnitin veya iThenticate raporu alarak intihal ve benzerlik oranını kontrol edebilirsiniz. Mesela makalenizi dergiye göndermeden çok az fiyatlara kontrol etme şansınız var. Turnitin veya iThenticate raporu hazırlamakta en düşük fiyat garantisi veriyoruz.

İntihal Raporu Ücreti

Tez ve Makale İntihal Raporu Ücretleri:

Sözcük Sayısı Ücret
1-5.000 35 ₺
5.001-10.000 55 ₺
10.001-15.000 65 ₺
15.001-20.000 85 ₺
20.001-25.000 90 ₺
25.001-30.000 100 ₺
35.001-40.000 110 ₺
40.001-50.000 115 ₺

Tez ve makale intihal raporu 30 dk içerisinde hazırlanmaktadır. Anka Tez Merkezi olarak tez ve makale intihal raporunu hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlamaktayız.

Bizim danışmanlarımız tarafından hazırlanmış olduğu çalışmalar ve sizlerin yapmış olduğu akademik çalışmaların özgünlüğünü ve orijinal oluşunu belirtmek adına, sizlere bu hizmeti sunuyoruz. Daha önce çalışmanızın intihal oranını bildiğiniz zaman intihal oranı ile ilgili problem yaşamazsınız.

Turnitin ve iThenticate programları

Bu raporlar Turnitin ve iThenticate programları tarafından hazırlanmaktadır. Turnitin tez metinleri için ve iThenticate makaleler için kullanılır. Ama yine tercih sizindir, her iki programı kullanmaktayız.

Önemli Notlar:

  • İntihal raporu (Benzerlik İndeksi veya Alıntı Oranı) hazırladığınız tez veya makalenin ne kadar özgün olarak hazırlanıp hazırlanmadığını tespit etmektedir. Eğer intihal oranını düşürmek istiyorsanız Anka Tez Merkezi olarak size bu hizmeti vermekteyiz.
  • Dosya kesinlikle Turnitin yazılımının deposunda kaydedilmiyor.
  • Aynı çalışmanın ikinci intihal raporu ücretsiz olarak alınmaktadır.
  • Rapor almamız için, dosyayı bizim mail adresinde göndermeniz yeterlidir (ankatezmerkezi@gmail.com).
  • 50.000 sözcükten sonra her 10.000 sözcük için ücrete 15 TL eklenmektedir.

Dikkat: Ücretsiz intihal raporu oluşturan web sitelerinden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu uyarıyı dikkate almadığınız takdirde yazınızın çalınma riski altında olabileceğini bilmeniz lazım.

#İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #İntihal_Oranı_azaltma, #Alıntı_Oranı_Düşürüme, #Alıntı_Oranı_Alma, #Alıntı_Oranı_Raporlama, #Alıntı_Oranı_Tespiti, #Benzerlik_Oranı_Düşürüme, #Benzerlik_Oranı_Raporu, #Benzerlik_Oranı_Tespiti, #İntihal_Raporu_Alma, #Turnitin_İntihal_Raporu_Alma, #Turnitin_Raporu_Alma, #İntihal_Raporu, #Turnitin_Raporu, #Turnitin_İntihal_Oranı_Düşürüme, #İntihal_Programı, #Turnitin, #İntihal_Nasıl_Düşürülür, #İntihal_Oranı_Düşürüme_Programı, #İntihal_Düşürüme gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Hasan Akgün

Merhaba 1084 kelimelik bir ödevim için turnitin programından intihal raporu almak istiyorum. Ücret ve ödeme yöntemiyle ilgili bilgi verebilir misinz? Cevap: https://ankatez.com/post/intihal-raporu-ucreti-ne-kadar Ücret bilgilerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Anka Tez Merkezi

https://ankatez.com/post/intihal-raporu-ucreti-ne-kadar Ücret bilgilerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

Turnitin Programı Nedir?

Turnitin Programı Nedir? Turnitin tez, ödev, makale ve her hangi bir akademik ve bilimsel çalışma ...


Yorum yap
×