Anka Tez Merkezi
SPSS Analizi, Çeviri, İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

İntihal Raporu Alma

İntihal raporu nedir? nasıl alınır? nereden alınır? intihal oranı nasıl düşürülür? soruları cevaplanacak ve benzerlik raporu örnegi bu yazıda sunulacaktır. Anka Tez olarak intihal raporu temin ediyoruz. Rapor ücretleri 35-99 TL arasındadır. Turnitin benzerlik raporu almak için bize mail (intihalanaliz@gmail.com) atmanız yeterlidir. Çalışmanızı bize gönderdikten sonra 30 dk içerisinde Turnitin raporunuzu iletiyoruz.

İntihal ne demek? İntihal raporu nedir?

İntihal, başka kaynaklardan kopyalanan cümleler demektir. İntihal oranının ne kadar olması çok mühim bir meseledir. İntihal oranını öğrenmek için Turnitin raporu almanız gerekir. Rapordan çıkan oran, tez veya makalenizin ne kadar orijinal olmasını gösterir.

Benzerlik oranını ölçme, tezi teslim etmeden önce gereklidir. Okul ve hocanız bu oranı sorgular ve 25% den daha az olması zorunludur.

İntihal raporu nerden alınır?

Bu rapor Turnitin sitesi tarafından hesaplanır ve bir çok kişi tarafından Turnitin raporu, Turnitin intihal raporu veya Turnitin orjinallik raporu olarak da bilinmektedir.

İntihal ölçme, veri madenciliği ve metin madenciliği yöntemleri kullanılarak yapılır.

İntihal raporu nasıl alınır?

Bu raporlar Turnitin ve iThenticate siteleri tarafından hazırlanır. Tezler için Turnitin kullanılır. Rapor almak için bu sitelere üye olmanız lazım. Üyelik ücretleri oldukça pahalıdır. En iyisi benzerlik oranını ölçmek için bizden yardım almak (intihalanaliz@gmail.com).

Tez intihal raporu örneği

Örnek olarak hazırladığımız turnitin intihal raporu örneğinde intihal oranı %16 çıkmıştır.

Ücretsiz intihal raporu

Ücretsiz intihal programlarından kesinlikle uzak durmalısınız. Bu uyarıyı dikkate almadığınız takdirde yazınızın çalınma riski altında olabileceğini bilmeniz lazım. O zaman %90 oranlarında intihal oranları ile karşılaşabilirsiniz ve emekleriniz boşa gitmiş olur. Bizden 35-99 TL arası gibi bir fiyatla Turnitin rapor alabilirsiniz. Aylarca emek verdiğiniz çalışmayı riske atacak bir miktar değil.

İntihal oranı düşürme

İntihal oranı düşürme hizmetinin ücreti kelime sayısı, intihal oranı ve metnin zorluğuna bakarak hesaplanır. Mesela bir çalışmanın konusu tıp ise fiyatı daha yüksektir. İntihal oranını düşürmek için ücretsiz yazılımlar kullanmak en kötü yoldur. Bu yazılımlar sadece kelimeleri değiştirmeye çalışır. Hâlbuki cümle yapısı değiştirmek ve anlam kontrolü yapmaktan sonra ancak benzerlik oranı düşebilir.

Akademik çalışma yapan kişi zaman yetersizliği, yeterli ve gerekli kaynak sorunu ve bilgi eksikliğinden dolayı intihale başvurabilir. Ama bu intihal belirli orandan daha az olursa sorun yoktur.

“ 30 dk içerisinde Turnitin İntihal Raporu hazırlıyoruz. ”

Önemli notlar

  • 30 dakikada orijinallik raporu elinize ulaşır.
  • Üniversitedeki aldığınız oran ile aynı çıkacak ve %100 uyumlu. Okulların hepsi Turnitin kullanıyor.
  • Veritabanı özelliği kapalı olduğu için bir sorun yaşamayacaksınız.
  • Ücreti rapor elinize ulaştıktan sonra gönderiyorsunuz.

Ne yapmanız gerekir?

Tez İntihal oranını sorgulamak için Anka Tez Merkezinin intihal oranı raporlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rapor almamız için, dosyayı bizim mail adresine göndermeniz yeterlidir (intihalanaliz@gmail.com).

#intihal_programı #ücretsiz_intihal_programı #intihal_nedir #intihal_oranı #intihal_oranı_hesaplama #intihal_oranı_düşürüme #intihal_raporu #intihal_kontrol #intihal_net #intihal_raporu_alma #turnitin_nedir #turnitin_raporu #benzerlik_oranı #turnitin_benzerlik_oranı_düşürüme #benzerlik_oranı_düşürümeSenin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı hesaplama her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. İntihal oranı ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme Yapıyoruz! İntihal Oranı Kaç Olmalı?

İntihal Oranı Düşürme Nasıl Yapılır? İntihal Oranı Kaç Olmalı? İntihal düşürme ...


Yorum yap 14 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

İntihal raporu ücretleri 35-99 TL arasındadır. Turnitin ve iThenticate kullanılarak ...


Yorum yap
×