Anka Tez Merkezi
SPSS Analizi, Çeviri, İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

İntihal Raporu Alma

Anka Tez olarak intihal raporu temin ediyoruz. İntihal raporu almak için Talep formunu doldurmanız yeterlidir. 30 dk içerisinde Turnitin raporunuz hazır.

İntihal Raporu

İntihal oranının ne kadar olması çok mühim bir meseledir. İntihal oranının ne kadar olmasını öğrenmek için intihal raporu almanız gerekir. Örnek olarak hazırladığımız intihal raporu örneğinde intihal oranı %16 çıkmıştır.

Bu rapor Turnitin sitesi tarafından hesaplanır ve bir çok kişi tarafından Turnitin raporu, Turnitin intihal raporu veya Turnitin orjinallik raporu olarak da bilinmektedir. İntihal ölçme veri madenciliği ve metin madenciliği yöntemleri kullanılarak yapılır.

İntihal Oranı Düşürme

İntihal oranı düşürme hizmetinin ücreti kelime sayısı, intihal oranı ve metnin zorluğuna bakarak hesaplanır. Mesela bir çalışmanın konusunu tıp oluşu fiyatı yükseltir. İntihal oranını düşürmek için ücretsiz yazılımlar kullanmak en kötü yoldur. Bu yazılımlar sadece kelimeleri değiştirmeye çalışır. Halbuki cümle yapısı, grammar ve anlam kontrolü yapmaktan sonra ancak benzerlik oranı düşebilir.

Akademik çalışma yapan kişi zaman yetersizliği, yeterli ve gerekli kaynak sorunu ve bilgi eksikliğinden dolayı intihale başvurabilir. Ama bu intihal belirli orandan daha az olursa sorun yoktur.

“ 30 dk içerisinde Turnitin İntihal Raporu hazırlıyoruz. ”

Ne yapmanız gerekir?

İntihal oranını sorgulamak için Anka Tez Merkezinin intihal oranı raporlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rapor almamız için, dosyayı bizim mail adresinde göndermeniz yeterlidir (intihalanaliz@gmail.com).

Ödeme raporu teslim ettikten sonra alınır.

Dikkat: Ücretsiz intihal raporu oluşturan web sitelerinden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu uyarıyı dikkate almadığınız takdirde yazınızın çalınma riski altında olabileceğini bilmeniz lazım. O zaman %90 oranlarında intihal oranları ile karşılaşabilirsiniz ve emekleriniz boşa gitmiş olur.

#İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #İntihal_Oranı_azaltma, #Alıntı_Oranı_Düşürüme, #Alıntı_Oranı_Alma, #Alıntı_Oranı_Raporlama, #Alıntı_Oranı_Tespiti, #Benzerlik_Oranı_Düşürüme, #Benzerlik_Oranı_Raporu, #Benzerlik_Oranı_Tespiti, #İntihal_Raporu_Alma, #Turnitin_İntihal_Raporu_Alma, #Turnitin_Raporu_Alma, #İntihal_Raporu, #Turnitin_Raporu, #Turnitin_İntihal_Oranı_Düşürüme, #İntihal_Programı, #Turnitin, #İntihal_Nasıl_Düşürülür, #İntihal_Oranı_Düşürüme_Programı, #İntihal_Düşürüme gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İntihal Ooranı Nedir? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Turnitin Raporu  Makale veya tezinizi teslim etmeden önce benzerlik oranını kontrol ...


Yorum yap
×