Anka Tez Merkezi
SPSS Analizi, Çeviri, İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

4 Adımda İntihal Raporu Alma

Turnitin intihal raporu alma nedir? Turnitin intihal raporu nasıl alınır? nereden alınır? gibi sorulara cevap verelim. Anka Tez olarak Turnitin intihal raporu temin ediyoruz. Turnitin raporu alma ücretleri Eylül 2023 itibariyle 100-250 TL arasındadır. Online benzerlik raporu almak için bize mail (intihalanaliz@gmail.com) veya WhatsApp'ten mesaj atmanız yeterlidir. Çalışmanızı bize gönderdikten sonra 30 dk. süre içerisinde veri tabanına kaydedilmeyen güvenilir Turnitin veya iThenticate raporunuzu iletiyoruz.

Hızlı ve güvenli bir şekilde online intihal raporları (Turnitin ve iThenticate) hazırlıyoruz. Tez tesliminden daha önce benzerlik oranı kontrolü yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İntihal raporu nedir?

İntihal (Aşırma), başka kaynaklardan kopyalanan cümleler demektir. Kopyalama yapmanın kültürel, ekonomik, sosyal ve eğitimsel nedenleri olabilir. Bazı öğrenciler ödev hızlı bitsin diye, intihal yapma zorunda kalır. İntihal oranına bakmak çok mühim bir meseledir. Benzerlik yüzdeliğini sorgulamak için Turnitin orijinallik raporu almanız gerekir. Rapordan çıkan oran, tez veya makalenizin ne kadar orijinal olmasını gösterir. Bu oranı ölçme, tezi teslim etmeden önce gereklidir. Okul ve hocalar intihal yüzdeliğini sorgular ve %25 den daha az olması zorunludur.

İntihal raporu nerden alınır? İntihal tespit için hangi programlar kullanılır?

Türkçe intihal oranına bakmak için çok farklı intihal programları kullanılır. Ama daha çok Tunritin similarity index programı kullanılmaktadır. Piyasanın 80% payı Turnitin intihal programı elindedir ve intihal taraması için bu siteye giriş yapmak lazım.

Turnitin sitesi tarafından hazırlanan rapor, bir çok kişi tarafından Turnitin raporu, Turnitin intihal raporu veya Turnitin orijinallik raporu olarak da bilinmektedir.

Anka tez merkezi olarak, çok hızlı ve güvenilir bir şekilde detaylı Turnitin raporu hazırlıyoruz.

İntihal raporu neden alınır? Ne zaman alınması gerekir?

Turnitin orijinallik raporu bir akademik çalışmanın (tez, ödev, makale ve proje) ne kadar orijinal içerik kullandığınızı açıklar. Bu oran Turnitin intihal yazılım programı tarafından hazırlanır. Her yazılımda olduğu gibi bu yazılımda da yanlış hesaplamalar olur ve bazen gereksiz yerlerde benzerlik teşhisi koyar. Halbuki asla aşırma söz konusu değil.

Birçok öğrenci ve akademisyen, akademik çalışmalarını yayınlamadan önce orijinallik bakımından kontrol eder. Okullar öğrencilerden aldıkları tezlerin intihal kontrolünü yapar.

Turnitin ve iThenticate intihal raporları nasıl alınır?

Bu raporlar Turnitin ve iThenticate siteleri tarafından hazırlanır. İntihal ölçme, veri madenciliği ve metin madenciliği yöntemleri kullanılarak yapılır.

Turnitin intihal raporu nasıl alınır?

Tez, proje ve ödev çalışmaları için Turnitin kullanılır. Benzerlik raporu almak için bu sitelere üye olmanız lazım. Üyelik ücretleri oldukça pahalıdır. Önerimiz bizden yardım almanız.

iThenticate intihal raporu nasıl alınır?

Dergiler genellikle bir makalenin orijinalliğini kontrol etmek için iThenticate kullanır. Mesela, Pamukkale Tıp Dergisi sitesinde aynen böyle yazar: "Tüm başvuru makaleleri, Dergimize gönderilmeden önce iThenticate© gibi yazılımlarla taranmalı ve bu tarama raporları makale ile sunulmalıdır. Tüm makalenin benzerlik oranı %20’den ve bir kaynak için benzerlik oranı %3’ten aşağıda olmalıdır.". Kısa sürede detaylı iThenticate intihal raporu hazırlıyoruz.

“İntihal raporları Turnitin ve iThenticate (makale için) tarafından hazırlanır.”

Tez intihal raporu örneği

Turnitin İntihal Raporu Örneği

Örnek olarak hazırladığımız online turnitin intihal raporu örneğinde intihal yüzdeliği %16 çıkmıştır. Bu raporu incelemek, şimdi kadar rapor almayan öğrenciler için faydalı olacaktır. Örnek raporu incelerseniz, Turnitin raporlarının ne kadar detaylı olduğunu anlarsınız. Görüldüğü gibi, raporun en sonunda hangi kaynaklardan ve ne oranda intihal yapıldığı belirlenmiştir. Bu rapor incelendiğinde bir çalışmanın ne kadar özgün olduğu en iyi şekilde anlaşılır.

4 adımda Turnitin intihal raporu al

Anka Tez merkezi olarak, Türkiye'de en hızlı intihal raporları hazırlıyoruz. Gece 12'de bile Whatsppden mesaj atsanız, 20 dk'ye raporunuz hazır olur. Whatspp üzerinden gizliliği esas alarak hizmet verilmektedir. Dört adımda Turnitin raporları hazırlıyoruz.

Ücretsiz Turnitin benzerlik raporu alma

Ücretsiz intihal raporu veren programlarından kesinlikle uzak durmalısınız. Bu uyarıyı dikkate almadığınız takdirde yazınızın çalınma riski altında olabileceğini bilmeniz lazım. O zaman %90 oranlarında orijinallik oranları ile karşılaşabilirsiniz ve emekleriniz boşa gitmiş olur. Bizden 100-250 TL arası gibi bir fiyatla Turnitin rapor alabilirsiniz. Aylarca emek verdiğiniz çalışmayı riske atacak bir miktar değildir. İntihal raporu ücretsiz hazırlanmaz çünkü Turnitin gibi sitelerin üyelikleri pahalıdır.

Turnitin benzerlik raporunda renkler ne anlama gelir?

Turnitin benzerlik raporunda renkler her kaynağı temsil eder. Mesela ilk kaynak her zaman kırmızı renk ile temsil edilir. İkinci kaynak ise mor renk ile gösterilmektedir. Turnitin raporunun sonunda her kaynaktan ne oranda alıntı yapıldığı belirlenmiştir.

Turnitin raporu almak ne kadar sürer?

Turnitin taraması çok kısa sürede yapılır. Sayfa sayısına bağı olarak bu süre 30-40 dk. süre arasında olabilir. 20 sayfadan az olan çalışmalarda, 10 dk. süre içerisinde hazır olur.

“ 30 dk. içerisinde Turnitin İntihal Raporu hazırlıyoruz. ”

Hızlı ve detaylı Turnitin intihal raporunuzu iletiyoruz.

Bazen yazılarda çok fazla fotoğraf ve şekil var ve dosya boyutu oldukça büyük oluyor. Bu koşullarda, raporun çıkma süresi uzayabilir. Fotoğrafları word dosyasından sildikten sonra bize göndermek daha mantıklıdır.

Okuyucular için önemli notlar:

  • İntihal yüzdeliğine bakmak isterseniz doğru adrestesiniz.
  • 30 dakika sürede Türkçe Turnitin intihal raporu elinize ulaşır.
  • Üniversitedeki aldığınız oran ile aynı çıkacak ve %100 uyumlu. Okulların hepsi Turnitin kullanıyor.
  • Veri tabanı özelliği kapalı olduğu için bir sorun yaşamayacaksınız.
  • Ücreti rapor elinize ulaştıktan sonra gönderiyorsunuz.

Similarity index almak için ne yapmanız gerekir?

Tez benzerlik yüzdeliğini sorgulamak için Anka Tez Merkezinin intihal oranı raporlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Online Turnitin veya iThenticate intihal raporu almamız için, dosyayı bizim mail adresine göndermeniz veya WhatsApp'ten mesaj atmanız yeterlidir (intihalanaliz@gmail.com).

#intihal_programı #intihal_raporu #intihal_raporu_alma #turnitin_raporu_alma #turnitin_intihal_raporu_alma #benzerlik_raporu_alma #intihal_raporu_ücretsiz #intihal_raporu_nasıl_alınır? #ücretsiz_intihal_raporu #turnitin_intihal_raporu_nasıl_alınır? #intihal _raporu_kaç_olmalı? #intihal_raporu_örneği #benzerlik_raporu #turnitin_benzerlik_raporu_alma #benzerlik_raporu_ücretsiz #benzerlik_raporu_nasıl_alınır? #makale_benzerlik_raporu #dergipark_benzerlik_raporuSenin yorumun

Son Yorumlar

Nurlan Mamedov

Turnitin intihal raporu almak istiyorum.

Anka Tez Merkezi

Selamlar, Turnitin intihal raporu almamız için intihalanaliz@gmail.com mail adresine dosyalarınızı gönder. En geç 30 dakikada raporu ve ödeme bilgilerini iletiyoruz.

Amir AHMADI

Arkadaşlar intihalanaliz@gmail.com mail adresine dosyalarınızı gönderin hemen intihal raporu alıp iletiyorlar. Gayet iyi şekilde çalışıyorlar. Siz de gönül rahatlığı ile rapor alabilirsiniz.

Anka Tez Merkezi

Orijinallik raporlarını hızlı ve güvenli bir şekilde temin ettiğimiz için mutluyuz.

Aksu Çiçekli

Hocam tezimi kaydetmişti. O yüzden kaç siteden Turnitin intihal raporu aldım ve 100% çıktı. Anka tez bana yardımcı oldu ve kaynağı exclude ederek aldı. Böyle yapabilen tek sitedir. Gerçekten çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Anka Tez Merkezi

Turnitin benzerlik analizlerini hızlı ve güvenli bir şekilde temin ettiğimiz için mutluyuz.

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı hesaplama her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. İntihal oranı ...


Yorum yap

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

İntihal raporu ücretleri, Eylül 2023 itibariyle 100-250 TL arasındadır. Tez çalışmaları ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İntihal oranı düşürme nasıl yapılır? İntihal nasıl düşürülür? Benzerlik ...


Yorum yap 19 
×