Anka Tez Merkezi
SPSS Analizi, Çeviri, İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

İntihal Raporu Alma

İntihal raporu nedir? nasıl alınır? nereden alınır? orjinallik oranı nasıl düşürülür? gibi sorulara cevap verelim. Anka Tez olarak benzerlik raporu temin ediyoruz. Turnitin raporu ücretleri 55-99 TL arasındadır. Turnitin orijinallik raporu almak için bize mail (intihalanaliz@gmail.com) atmanız yeterlidir. Çalışmanızı bize gönderdikten sonra 30 dk içerisinde Turnitin intihal raporunuzu iletiyoruz.

Hızlı ve güvenli bir şekilde İntihal raporları (Turnitin ve iThenticate) hazırlıyoruz. Tez tesliminden daha önce intihal oranı kontrolü yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İntihal raporu nedir?

İntihal (Aşırma), başka kaynaklardan kopyalanan cümleler demektir. İntihal yapmanın kültürel, ekonomik, sosyal ve eğitimsel nedenleri olabilir. Zaman konusu benzer içerik kullanmanın en önemli nedenlerinden olabilir. Her bilimsel çalışma(tez, makale, proje ve ödev) belirli zaman diliminde bitmesi lazım. Bu konu hızlı bir şekilde içerik hazırlanmasını gerektirir. Böylece kişi intihal yapma zorunda kalır. İntihal oranının ne kadar olması çok mühim bir meseledir. Benzerlik oranını öğrenmek için Turnitin orjinallik raporu almanız gerekir. Rapordan çıkan oran, tez veya makalenizin ne kadar orijinal olmasını gösterir. Benzerlik oranını ölçme, tezi teslim etmeden önce gereklidir. Okul ve hocanız bu oranı sorgular ve %25 den daha az olması zorunludur.

İntihal raporu nerden alınır?

Bu rapor Turnitin sitesi tarafından hesaplanır ve bir çok kişi tarafından Turnitin raporu, Turnitin intihal raporu veya Turnitin orjinallik raporu olarak da bilinmektedir. İntihal ölçme, veri madenciliği ve metin madenciliği yöntemleri kullanılarak yapılır.

İntihal raporu neden alınır?

Turnitin orijinallik raporu bir akademik çalışmanın (tez, ödev, makale ve proje) ne kadar benzer içerik kullandığınızı açıklar. Bu oran Turnitin intihal yazılım programı tarafından hazırlanır. Her yazılımda olduğu gibi bu yazılımda da yanlış hesaplamalar olur ve bazen gereksiz yerlerde benzerlik teşhisi koyar. Halbuki asla intihal söz konusu değil. Bir çok öğrenci ve akademisyen, akademik çalışmalarını yayınlamadan önce orijinallik bakımından kontrol eder. Siz de bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa bizim ile iletişime geçersiniz.

İntihal raporu nasıl alınır?

Bu raporlar Turnitin ve iThenticate siteleri tarafından hazırlanır.

Turnitin intihal raporu nasıl alınır?

Tez, proje ve ödev çalışmaları için Turnitin kullanılır. Benzerlik raporu almak için bu sitelere üye olmanız lazım. Üyelik ücretleri oldukça pahalıdır. Önerimiz bizden yardım almanız (intihalanaliz@gmail.com).

iThenticate intihal raporu nasıl alınır?

Dergiler genellikle bir makalenin orijinalliğini kontrol etmek için iThenticate kullanır. Kısa sürede iThenticate intihal raporu hazırlıyoruz.

“ İntihal raporları Turnitin(tez için) ve iThenticate(makale için) tarafından hazırlanır. ”

Tez intihal raporu örneği

Turnitin İntihal Raporu Örneği

Örnek olarak hazırladığımız turnitin intihal raporu örneğinde intihal oranı %16 çıkmıştır.

Ücretsiz intihal raporu

Ücretsiz intihal programlarından kesinlikle uzak durmalısınız. Bu uyarıyı dikkate almadığınız takdirde yazınızın çalınma riski altında olabileceğini bilmeniz lazım. O zaman %90 oranlarında orjinallik oranları ile karşılaşabilirsiniz ve emekleriniz boşa gitmiş olur. Bizden 55-99 TL arası gibi bir fiyatla Turnitin rapor alabilirsiniz. Aylarca emek verdiğiniz çalışmayı riske atacak bir miktar değildir. İntihal raporu ücretsiz hazırlanmaz.

İntihal raporu ne kadar sürede çıkar

Turnitin raporu çok kısa sürede hazırlanır. Sayfa sayısına bağı olarak bu süre 10-40 dk arasında olabilir. 20 sayfadan az olan çalışmalarda, 10 dk içerisinde hazır olur.

“ 30 dk içerisinde Turnitin İntihal Raporu hazırlıyoruz. ”

En hızlı bir şekilde Turnitin intihal raporunuzu iletiyoruz.

Bazen yazılarda çok fazla fotoğraf ve şekil var ve dosya boyutu oldukça büyük oluyor. Bu koşullarda, raporun çıkma süresi uzayabilir.

Benzerlik raporu alma

Benzerlik raporu da aynı şekilde Turnitin ve iThenticate programları tarafından üretilir. Kısacası, benzerlik raporu yukarıda anlattığımız intihal raporu ile eşanlamlıdır ve sadece isimler farklı olarak kullanılır.

İntihal raporu alma hakkında önemli notlar:

  • 30 dakikada orijinallik raporu elinize ulaşır.
  • Üniversitedeki aldığınız oran ile aynı çıkacak ve %100 uyumlu. Okulların hepsi Turnitin kullanıyor.
  • Veritabanı özelliği kapalı olduğu için bir sorun yaşamayacaksınız.
  • Ücreti rapor elinize ulaştıktan sonra gönderiyorsunuz.

Turnitin raporu almak için ne yapmanız gerekir?

Tez İntihal oranını sorgulamak için Anka Tez Merkezinin intihal oranı raporlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rapor almamız için, dosyayı bizim mail adresine göndermeniz yeterlidir (intihalanaliz@gmail.com).

#intihal_programı #intihal_raporu #intihal_raporu_alma #turnitin_raporu_alma #turnitin_intihal_raporu_alma #benzerlik_raporu_almaSenin yorumun

Son Yorumlar

Nurlan Mamedov

Turnitin intihal raporu almak istiyorum.

Anka Tez Merkezi

Selamlar, Turnitin intihal raporu almamız için intihalanaliz@gmail.com mail adresine dosyalarınızı gönder. En geç 30 dakikada raporu ve ödeme bilgilerini iletiyoruz.

Amir AHMADI

Arkadaşlar intihalanaliz@gmail.com mail adresine dosyalarınızı gönderin hemen intihal raporu alıp iletiyorlar. Gayet iyi şekilde çalışıyorlar. Siz de gönül rahatlığı ile rapor alabilirsiniz.

Anka Tez Merkezi

Orijinallik raporlarını hızlı ve güvenli bir şekilde temin ettiğimiz için mutluyuz.

Aksu Çiçekli

Hocam tezimi kaydetmişti. O yüzden kaç siteden Turnitin intihal raporu aldım ve 100% çıktı. Anka tez bana yardımcı oldu ve kaynağı exclude ederek aldı. Böyle yapabilen tek sitedir. Gerçekten çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Anka Tez Merkezi

Turnitin benzerlik analizlerini hızlı ve güvenli bir şekilde temin ettiğimiz için mutluyuz.

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı hesaplama her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. İntihal oranı ...


Yorum yap

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

İntihal raporu ücretleri 55-99 TL arasındadır. Turnitin ve iThenticate kullanılarak ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İntihal oranı düşürme nasıl yapılır? Benzerlik oranı düşürme yöntemleri ...


Yorum yap 15 
×