Anka Tez Merkezi
SPSS Analizi, Çeviri, İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

SPSS Analiz Ücretleri (Güncel 2022)

SPSS analiz ücretleri çeşitli etkenlerden dolayı oldukça farklıdır. Çalışmanın teslim süresi, hipotez sayısı, seviyesi(lisans, yüksek lisans ya da doktora), verilerin durumu, vb. gibi konular fiyatın ne kadar olduğunu etkileemektedir. SPSS veri analizi ücretlerimiz genellikle 500-3000 TL arasındadır. 

Araştırma ve tezleriniz için SPSS analiz ücretleri konusunda daha detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.

SPSS Analizi Ücret Aralığı

Karşılaştırma sayısına, yorum isteme tercihinize ve analiz yöntemlerine göre ücret değişmektedir. Ama genel olarak analiz düzeyine göre fiyatlar alttaki gibidir.

  • Basit düzey istatistik analizler ve raporlama = 500 - 1000 TL
  • Orta düzey istatistik analizler ve raporlama  = 1000- 1500 TL
  • İleri düzey istatistik analizler ve raporlama   = 1500- 3000 TL

Tez analiz ücretlendirilmesinde teslim tarihi önemlidir. Anket yaptırma fiyatlandırmasında teslim süresi varsayımı 7-10 gün arasıdır. 

SPSS Analiz Ücretleri

SPSS Analiz Fiyatlarını Etkeleyen Faktörler

İstatistik analizlerinde iş hacmi, bir çok etkene bağlıdır ve tercüme çalışmaları gibi karakter sayısı gibi tek etkene bağlı değildir. SPSS analiz ücreti beş faktöre bağlıdır:

  • Verilerin durumu (SPSS yazılımına girişi yapılıp yapılmaması)
  • Test ve hipotez sayısı
  • Ölçeğin ve demografik verilerin çeşitliliği
  • Teslim tarihi
  • Raporun Türkçe veya İngilizce olması
  • Seviyesi(lisans, yüksek lisans ya da doktora)

Bu bilgiler bize ulaştığında en uygun ücret size sunulacaktır. SPSS anket analizi ücretlerimiz genelde 500-3000 TL arasında olur ve net rakam analiz düzeyine bağlıdır.

SPSS analizi ücretini etkileyen en önemli unsur, hipotez(çalışma sorusu) sayısıdır. Anka tez aracı olmadan çalıştığı için en uygun fiyat teklifi veriyor. 

Örnek Bir SPSS Analizi Fiyatlandırması

Örneğin bir çalışmada iki anket uygulanmış (İş Tatmini ve Pozitif Liderlik Yaklaşımı anketleri). Yaş, cinsiyet ve öğrenim durumu ile bu iki anket arasındaki ilişkiye bakılacak. Ayrıca iki anket arasında anlamlılık ilişki incelenecek. Böyle bir durumda eğer 1) Verilerin girişi yapılmış 2) Yedi hipotez var  3) İki ölçek ve 3 demografik bilgi mevcut 4) İki haftada teslim ve 5) Türkçe rapor şeklinde olunca SPSS analiz ücreti 1650 TL olur.

SPSS Analizi Yaptırmak İstiyorum

SPSS analizi yaptırmak isteyenlere verilen hizmetin ücretlendirme politikası önemlidir. Verilen hizmet Anka tez kurucuları tarafından yapılmaktadır ve arada aracı olmadığı için verdiğimiz fiyatlar uygundur. Ekibimiz yıllarda istatistik analiz hizmeti vermektedir. Analiziniz kaliteli ve zamanında teslim edilecektir. 

SPSS Desteği Almak İçin Ne Yapmanız Gerekiyor?

SPSS analiz ücreti konusunda net bilgi alabilmek için veri ve bilgileribize mail atmanız yeterlidir (ankaspss@gmail.com).

Anka Tez olarak yaptığımız tez, makale, ödev ve projelerinize ait istatistik analizlere gelen revizyonlar tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır. Hızlı, güvenli ve kaliteli istatistiksel veri analizleri için bize güvenebilirsiniz.

 

 Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

SPSS Analizi Nasıl Yapılır?

Öğrenciler ve araştırmacıların birçoğu SPSS analizlerinin nasıl yapıldığı konusunda ...


Yorum yap

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak çok kullanılır. Veriler yaşamın hemen ...


Yorum yap

Ekonometrik Analiz

Ekonometri Nedir? Ekonometri, ekonomik ilişkilerin ölçümü ile ilgilenir. Ekonomik ...


Yorum yap
×