Anka Tez Merkezi
SPSS Analizi, Çeviri, İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

İstatistik Ödev Yaptırma

İstatistik ödev yaptırma, birçok öğrencinin talep ettiği bir hizmettir. İstatistik konuları bazen çok zor ve zaman alıcı olabilir. İstatistik yardım merkezi olarak çalışmalarımız için onay garantisi veriyoruz. Aracı değiliz kendimiz yapıyoruz o yüzden fiyatlar en az %50 daha ucuz.  

İstatistik Yardım Merkezi

İstatistik ödev ve proje yaptırma talebinde bulunan öğrenciler, talep formunu doldurmaları yeterlidir. Çok hızlı bir şekilde talepleriniz değerlendirilip cevap verilmektedir. 

İstatistik yardım merkezi analizlerimiz: tanımlayıcı analizler, geçerlilik ve güvenirlilik analizi, Verilerin normal dağılıma uygunluğunun grafiksel ve istatistiksel olarak belirlenmesi, Histogram, Detrended plot, Q-Q plot, P-P plot, Shapiro Wilk testi, Kolmogorov Smirnov testi, Ki kare, Fisher testi, One sample t test, Student t test, ANOVA, Tekrarlı (repeated) ANOVA, korelasyon analizleri(Spearman, Pearson), Friedman, Kruskal Wallis test, Mann Whitney U test, Mc Nemar, Tek değişkenli (univariate) ve çok değişkenli (multivariate) lojistik regresyon analizi, Lineer regresyon analizi gibi analizleri içermektedir.

 İstatistik konusunda yardım için iletişime geçebilirsiniz. Hemen fiyat teklifi veriyoryz. 

İstatistik Ödev Yaptırma

Lisans ve yüksek lisans öğrencilerine istatistik ödev konusunda yardımcı oluyoruz. İstatistik ödev yapmak için uzman ekibe sahibiz. Kadromuz yıllardır SPSS analizleri konusunda akademik çalışmalar yapıyor. 

“ İstatistik konusunda yaptığımız çalışmalara onay garantisi veriyoruz. ”

Ödevinizi teslim tarihinden 24 saat önce teslim ediyoruz. Ödevin nasıl yapıldığı hakkında bilgi veriyoruz. Uzman bakış açısıyla her sorunuzu cevaplıyoruz. Hocanız düzeltme vb. şeyler isterse ücret talep edilmiyor ve ivedilikle dönüş yapılıyor.

İstatistik Proje Yaptırma

İstatistik ödev yapmanın yanında, öğrencilerin istatistik projeleri konusunda da hizmet veriyoruz. Projelerinizin detayları bize bildirdiğinizin zaman ivedilikle dönüş yapıyoruz. Ekibimiz istatistik proje yapma konusunda hızlı ve tecrübelidir.

Veri Analizi Yaptırma

Anket veri analizi birçok tez, ödev ve proje için gereklidir. Yıllardır anket analizleri konusunda SPSS yazılımı kullanarak hizmet veriyoruz. Sizden veri ve hipotezleri aldıktan sonra detaylı olarak inceleyip sonra analize başlıyoruz.

SPSS analiz çıktıları ve analiz yorumlarını içeren rapor şeklinde teslim ediyoruz. 

İntihal Raporu Ücreti

İstatistik Ücretleri

İstatistik veri analiz ücretleri 450 tl den başlıyor. Genel olarak istatistik analizlerde çok fazla detay var. Verilerin durumu, kullanılacak test sayısı ve raporun olup olmaması gibi detaylar istatistik analiz fiyatını etkiliyor. 

Mesela bir ödevde istenilen iki grup öğrencinin özel eğitim öncesi ve sonrası puanlarının karşılaştırması. Bu ödevde kontrol ve olgu olmak üzere iki grup var ve 2 hipoteze bakılacak. Böyle bir istatistik ödevin ücreti 450 TL olur. Daha zor ve spesifik ödevler için daha yüksek fiyatlar verilmektedir. En iyisi bizimle iletişime geçmek. En fazla bir saat içinde fiyat teklifi veriyoruz. 

İstatistik ödevlerde SPSS, SAS, Minitab, Statistica ve R gibi  birçok yazılım kullanabiliyoruz

İstatistiksel Analiz Hizmetlerimizinim Koşulları

  1. Aracı olmadan, istatistik uzman ile bizzat görüşüp bilgi alınabiliyor.
  2. İstatistiksel analiz ücreti, çalışma bittikten sonra alınır.
  3. İstatistik analiz çalışması teslim tarihinden 1 gün önce teslim edilir.
  4. İstatistiksel analiz raporunu okul veya derginin  yazım kılavuzuna göre hazırlanır.
  5. Tıbbi istatistik çalışmalarında, hakemlerin eleştirileri ve talepleri olduğu takdirde ücretsiz olarak yerine getirilir.
  6. Düzeltme taleblerinize ivedilikle dönüş yapılır ve  ücretsiz olarak yerine getirilir.

İstatistik Ödev Yaptırma İçin Ne Yapmanız Gerekiyor?

İstatistik ödev yaptırma konusunda net bilgi alabilmek için bize mail atmanız yeterlidir (ankaspss@gmail.com). Aynı şekilde, tez, ödev veya projenizin SPSS tez analizi yardımı içinde mail atabilirsiniz. Tabi BiP, telegram ve wp'tan da kesintisiz iletişime geçebilirsiniz 

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

SPSS Analizi Nasıl Yapılır?

Öğrenciler ve araştırmacıların birçoğu SPSS analizlerinin nasıl yapıldığı konusunda ...


Yorum yap

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak çok kullanılır. Veriler yaşamın hemen ...


Yorum yap

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap
×