Anka Tez Merkezi
SPSS Analizi, Çeviri, İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

İstatistik Ödev Yaptırma

İstatistik ödev yaptırma birçok öğrencinin istediği bir hizmettir. İstatistik konuları bazen çok zor ve zaman alıcı olabilir. İstatistik yardım merkezi olarak çalışmalarımız için onay garantisi veriyoruz. Aracı değiliz kendimiz yapıyoruz o yüzden fiyatlar en az %50 daha ucuz.  

İstatistik Yardım Merkezi

İstatistik ödev yaptırma talebinde bulunan öğrenciler, talep formunu doldurmaları yeterlidir. Lisans ve yüksek lisans öğrencilerine istatistik ödev konusunda yardımcı oluyoruz. İstatistik ödev yapmak için uzman ekibe sahibiz. Kadromuz yıllardır SPSS analizleri konusunda akademik çalışmalar yapıyor. 

“ İstatistik konusunda yaptığımız çalışmalara onay garantisi veriyoruz. ”

Ödevinizi teslim tarihinden 24 saat önce teslim ediyoruz. Ödevin nasıl yapıldığı hakkında bilgi veriyoruz. Her sorunuzu cevaplıyoruz. Hocanız düzeltme vb. şeyler isterse ücret talep edilmiyor ve ivedilikle dönüş yapılıyor.

Anket analizi birçok tez, ödev ve proje için gereklidir. Yıllardır anket analizleri konusunda SPSS yazılımı kullanarak hizmet veriyoruz. Sizden veri ve hipotezleri aldıktan sonra detaylı olarak inceleyip sonra analize başlıyoruz.

1) SPSS çıktıları 2) Analiz yorumlarını içeren rapor şeklinde teslim ediyoruz. 

İstatistik Ücretleri

İstatistik analiz ücretleri 150 tl den başlıyor. Genel olarak istatistik analizlerde çok detay var. Verilerin durumu, kullanılacak test sayısı ve raporun olup olmaması gibi detaylar istatistik analiz fiyatını etkiliyor. 

Mesela bir ödevde istenilen iki grup öğrencinin özel eğitim öncesi ve sonrası puanlarının karşılaştırması. Bu ödevde kontrol ve olgu olmak üzere iki grup var ve 2 hipoteze bakılacak. Böyle bir istatistik ödevin ücreti 250 TL olur. Daha zor ve spesifik ödevler için daha yüksek fiyatlar verilmektedir. En iyisi bizimle iletişime geçmek. En fazla bir saat içinde fiyat teklifi veriyoruz. 

Ne yapmanız gerekiyor?

İstatistik ödev yaptırma konusunda net bilgi alabilmek için bize mail atmanız yeterlidir (ankaspss@gmail.com). Aynı şekilde, tez, ödev veya projenizin SPSS tez analizi yardımı içinde mail atabilirsiniz. Tabi BiP, telegram ve wp'tan da iletişime geçebilirsiniz.  

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak çok kullanılır. Veriler yaşamın hemen ...


Yorum yap

SPSS Analizi Nasıl Yapılır?

Öğrenciler ve araştırmacıların birçoğu SPSS analizlerinin nasıl yapıldığı konusunda ...


Yorum yap

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap
×