Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak verileri analiz etmek için çok kullanılır. Veriler yaşamın hemen hemen her alanında temel ve hayati röle sahiptir. Bu verileri bilgiye çevirmek için programlama dilleri ve SPSS gibi yazılımlar kullanılır.


Anka Tez olarak SPSS analizi konusunda faaliyet göstermekteyiz. Bu hizmetimizin ücreti genelde 400-1500 tl arasında olur. SPSS anket analizi veya biyoistatistik konusunda yardıma ihtiyacınız varsa en güvenilir adres burasıdır.

SPSS Analizi Kullanım Alanları

İşletmeler ve şirketler daha iyi kararlar vermek, karı artırmak, gelirleri artırmak ve verimliliği artırmak için verileri kullanır. Riskten korunma fonları, borsacılar ve yatırım bankaları gibi kuruluşlar - karar vermede ikinci bir gecikmenin çok büyük kayıplara yol açabileceğinin farkındalar - en küçük kararları vermek için verileri kullanmakatadırlar. Tıp dünyası, siyaset ve birçok alanda ekonomi kadar verilere bağlıdır.

“ Çoğu lisans, yüksek lisans ve doktora tezi, yoğun olarak veri analizine ve SPSS yorumlarına dayanır. ”


İstatistiksel veriler her yerde vardır. Birçok kurum istatistiksel veriler ile çalışır. Aynı şekilde birçok bilimsel çalışmada istatistiksel verilere dayanır. Ama bu verileri analiz etmek lazım. Verilerin analizi için en doğru adreslerden biri SPSS analizleridir.

“ SPSS genellikle sosyal bilimler verilerini analiz etmek için kullanılır ama kullanım alanı sadece sosyal bilimleri ile sınırlı değildir ve birçok araştırmada veri analizi kullanılır. ”

SPSS kullanarak SPSS Veri Analizi Hizmetleri sunuyoruz. Analiz, yorum ve tahmin olarak her türlü hizmeti sunmaktayız.


SPSS analizlerinin çeşitleri temel ve özel olarak ayrılabilir. Anka Tez Merkezi olarak SPSS analizlerinin tümünde hizmet vermekteyiz.
Link

Hem lisans hem de lisansüstü öğrencilerine çok çeşitli istatistiksel araştırma hizmetleri sunuyoruz. Her biri istatistikle ilgili bir dereceye sahip profesyonel SPSS araştırmacıları ve yazarlarından oluşan bir ekibe sahibiz.

SPSS hizmetlerimiz

SPSS hizmetlerimiz şunları içerir:

  1. Anket Tasarımı
  2. Veri Toplama
  3. SPSS Veri tabanı Girişi, Temizliği ve Birleştirilmesi
  4. Çeşitli İstatistiksel Analiz (Tanımlayıcı İstatistikler, Varyans Analizi, Ki-kare Testleri, Korelasyon, Regresyon, Faktör Analizi, Küme Analizi, Güvenilirlik Analizi, vb.)
  5. Biyoistatistik Analizler
  6. Analiz Raporu Hazırlama

SPSS Analiz Fiyatları

SPSS analiz ücreti dört faktöre bağlıdır:


1- Test Sayısı
2- Ölçeğin ve Demografik Verilerin Çeşitliliği
3- Hipotezlerin Çeşitliliği
4- Teslim Tarihi

Bu bilgiler bize ulaştığında Anka Tez Merkezinden en uygun ücret size sunulacaktır. SPSS analizi ücretlerimiz genelde 400-1500 tl arasında olur.
Hızlı, güvenli ve kaliteli SPSS analizleri için biz Burdayız.

SPSS Analiz Danışmanlık

“ Anka Tez Merkezi olarak, istatistikçi kadro ile beraber uygun fiyatlara siz saygıdeğer öğrencilere danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. En son aşamaya kadar yanınızdayız. Analizi yapan uzman ile sizler birebir telefonla görüşebilme imkanı sağlıyoruz. Ayrıca analizler ile beraber eğitici video hizmeti de sağlıyoruz. ”

Anka Tez Merkezi olarak SPSS analizlerinde çok iddialıyız. Uzman personelden oluşan ekibimiz en iyi ve uygun ücretlere SPSS analizleri yapmaktadır.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Makale veya tezinizi göndermeden ...


Yorum yap

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap

RapidMiner Hakkında

Bu makalede, Veri madenciliğinin en etkili araçlardan biri olan RapidMiner yazılımı tanıtılacaktır. ...


Yorum yap
×