Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

Akademik Çeviri Hizmeti

Akademik Çeviri Hizmetleri

Çeviri Tarihçesi

Çeviri tarihi hakkında birçok kitap ve makale yazılmıştır. Çeviri tarihi oldukça eski, Mezopotamya'da Babil Kulesi'nin inşasından bu yana çeviri var. Ama bu kadar gelişmesi ve ilerlemesi İnternet ve küreselleşme sayesinde olmuştur. Çevirinin bilimin yayılmasından daha fazla farklı kültürlerin iyi tanınmasında etkili olmuştur.

Çeviri Hizmeti

Anka Tez Merkezi olarak lisans bitirme tezi, yüksek lisans tezi, doktora tezi gibi çalışmaların çevirilerinde yazım ve dil bilgisi kurallarına dikkat ederek, akademik çevirinizi dilediğiniz zaman teslim ediyoruz. Çeviri yaptığımızda aynı zamanda proofreading de yapmış oluruz.

Gizlilik esasına çok dikkat ederek ve mülkiyeti size ait olan metinlerinizin güvenliğinin farkında olarak hizmet veriyoruz.

Çeviri hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce olmak üzere akademik çeviri yapılmaktadır. Tecrübeli çevirmen kadromuz size en iyi kalitede çeviri hizmetleri sunmaktadır. Akademik çeviri yaptırmak için doğru yerdesiniz.

“ ​Akademik çeviri hizmetimiz ile ihtiyacınız olan çeviri metniniz tecrübeli çevirmenlerimiz tarafından kaliteli, profesyonel ve zamanında sizlere sunulmaktadır.”

Çeviri Fiyatları

Çeviri Fiyatları

Akademik çeviri taleplerinizin fiyatlandırılması boşluksuz 1000 karakter üzerinden yapılmaktadır. Ücret metnin zorluğuna göre ve teslim tarihine göre değişiklik göstermektedir.

Fiyatlarımızın en makul düzeylerde olduğunu bizimle iletişime geçtiğinizde en iyi şekilde anlayacaksınız.

Herhangi bir düzeltme talebiniz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Anka Tez Merkezi olarak, Hızlı, Kaliteli ve Uygun ücretlere çeviri hizmetleri veriyoruz. Çeviri konusunda yardım almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

ANKA TEZ MERKEZİNDE ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Anka Tez Merkezi olarak yıllardır çeviri hizmetleri sunuyoruz.   “ İngilizce, ...


Yorum yap

ANKA TEZ MERKEZİNDE ÇEVİRİ HİZMETLERİ : İNGİLİZCE DİLİ

İngilizce dilinin gücü ve önemi hakkında herkes hemfikir olsa gerek. Onbinlerce araştırmacı ...


Yorum yap

İNGİLİZCE NASIL DÜNYA DİLİ OLDU ?

İngilizce, Çince ve İspanyolca'dan sonra ana dili olan insanlar sayısında üçüncü ...


Yorum yap
×