Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

EViews Yazılımı Hakkında

EViews, Windows tabanlı bilgisayarlarda sofistike veri analizi, regresyon ve tahmin araçları sunar. EViews ile verilerinizden hızlı bir şekilde istatistiksel bir ilişki geliştirebilir ve ardından verilerin gelecekteki değerlerini tahmin etmek için ilişkiyi kullanabilirsiniz. EViews'in faydalı olduğu kanıtlanan alanlar şunlardır: bilimsel veri analizi ve değerlendirmesi, finansal analiz, makroekonomik tahmin, simülasyon, satış tahmini ve maliyet analizi.

Yukaridaki fotoğrafta Eviews yazılımının nasıl çalıştığı görülmektedir.

“ Eviews analizi ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Endişeye gerek yok, uzmanlarımız yardım etmeye hazır! ”

EViews, büyük bilgisayarlar için Time Series İşlemci yazılımında orijinal olarak geliştirilen zaman serisi verilerini değiştirmek için kullanılan yeni bir araç setidir. EViews selefi, ilk olarak 1981'de piyasaya sürülen MicroTSP idi. EViews, ekonomistler tarafından zaman serisi analizine ağırlık verilerek geliştirilse de, tasarımında ekonomik zaman serilerine olan faydasını sınırlayan hiçbir şey yoktur.

“ Ekonometri analiz söz konusu olduğunda(EViews, STATA vb.), Anka Tez Merkezinin araştırmacıları hizmetinizdedir. ”

EViews, klavyeden veya dosyalardan veri dizisine girmek, var olanlardan yeni seriler oluşturmak, serileri görüntülemek ve yazdırmak ve dizi arasındaki ilişkilerin istatistiksel analizini yapmak için uygun görsel yollar sağlar.

“ SPSS, Eviews, Stata, Excel, Minitab ve Matlab yazılımlarında deneyim ve uzmanlığa sahibiz ”

EViews, modern Windows yazılımının görsel özelliklerinden yararlanır. Farenizi, standart Windows menüleri ve diyalogları ile işlemi yönlendirmek ve bu işlemleri daha sonra kullanmak üzere yakalamak için kullanabilirsiniz. Sonuçlar pencerelerde görünür ve standart tekniklerle değiştirilebilir.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak verileri analiz etmek için çok kullanılır. ...


Yorum yap

Panel Veri Analizi

Finansal modelleme, bazen hem kesit hem de zaman serilerinin dahil edildiği yerlerde yapılandırılabilir. ...


Yorum yap
×