Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

EViews

Güç ve kullanım kolaylığı bir arada EViews, zaman serileri, kesit veya uzunlamasına verilerle çalışan herkes için ideal bir paket haline getirir. EViews ile verilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde yönetebilir, ekonometrik ve istatistiksel analizler yapabilir, tahminler üretebilir veya model simülasyonları yapabilir ve diğer uygulamalarda yayınlama veya dahil etme için yüksek kaliteli grafikler ve tablolar oluşturabilirsiniz.

“ Ekonometrik analizi, teoriyi kanıtlamak (hipotez), gelecekteki oluşumunu ifade etmek veya bir eğilim öngörmek için yapılır. ”

Yenilikçi bir grafiksel nesne yönelimli kullanıcı arayüzü ve karmaşık bir analiz motoruna sahip olan EViews, modern yazılım teknolojisinin en iyisini her zaman istediğiniz özelliklerle harmanlamaktadır. Sonuç, esnek, kullanımı kolay bir arayüzde benzersiz bir güç sunan son teknoloji ürünü bir programdır.

“ Ekonometrik analiz söz konusu olduğunda(EViews, STATA vb.), Anka Tez Merkezinin araştırmacıları hizmetinizdedir. ”

Windows tabanlı ekonometrik yazılımlarda EViews'in neden dünya lideri olduğunu ve en iyisini isteyenlerin seçiminde kendiniz öğrenin.

  • Sezgisel, Kullanımı Kolay Bir Arayüz
  • Güçlü Analitik Araçlar
  • Gelişmiş Veri Yönetimi
  • Sunum Kalitesi Çıkışı
  • Geleneksel Komut Satırı ve Programlama Arayüzü

“ SPSS, Eviews, Stata, Excel, Minitab ve Matlab yazılımlarında deneyim ve uzmanlığa sahibiz.”

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak verileri analiz etmek için çok kullanılır. ...


Yorum yap

Panel Veri Analizi

Finansal modelleme, bazen hem kesit hem de zaman serilerinin dahil edildiği yerlerde yapılandırılabilir. ...


Yorum yap
×