Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

EViews TARİHÇESİ

Eviews, akademik araştırmacılara, şirketlere, devlet kurumlarına ve öğrencilere yenilikçi, kullanımı kolay, nesne yönelimli bir arayüzle güçlü istatistik, tahmin ve modelleme araçlarına erişim sunar.

“ Eviews analizi ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Endişeye gerek yok, uzmanlarımız yardım etmeye hazır! ”

EViews, çoğunlukla zaman serisi odaklı ekonometrik analiz için kullanılan, Windows için istatistiksel bir pakettir. Şu anda IHS'nin bir parçası olan Quantitative Micro Software (QMS) tarafından geliştirilmiştir. Sürüm 1.0, Mart 1994'te piyasaya sürüldü ve MicroTSP'nin yerini aldı.

TSP yazılımı ve programlama dili ilk olarak 1965 yılında Robert Hall tarafından geliştirilmiştir. Eviews'in şu anki sürümü 11, Nisan 2019'da piyasaya sürülmüştür.

“ Ekonometrik analizi matematiksel teorilerin, istatistiklerin ve ekonominin bütünleşmesini içerir. Ekonometrik analizlerde, istatistiki bilgileri analiz etmeyi, sonuçları gerçeklikle karşılaştırmayı ve geleceğe yönelik tahminlerde bulunmayı hedeflemekteyiz. ”

Eview'ler, genel istatistiksel analiz ve kesit ve panel veri analizi ve zaman serileri tahmini ve tahmini gibi ekonometrik analizler için kullanılabilir.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak verileri analiz etmek için çok kullanılır. ...


Yorum yap

Panel Veri Analizi

Finansal modelleme, bazen hem kesit hem de zaman serilerinin dahil edildiği yerlerde yapılandırılabilir. ...


Yorum yap
×