Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

YÜKSEK LİSANS TEZİ(MASTER TEZİ)

Yüksek Lisans Tezi(Master Tezi) yapmak hiçde kolay değildir. Yüksek Lisans Tezi(Master Tezi) yazmak özelliklede tecrübesi olmayan, bilgisi olmayan öğrenciler için oldukça zordur. Yüksek Lisans Tezi(Master Tezi) yazmak kopyala-yapıştır yaparak yapılacak işler değildir. Yüksek Lisans Tezin(Master Tezi) kalitesinin olçmek için en en önemli unsur referanslı olmasıdır.

Anka Tez Merkezinde her zaman çalışmlarala birlikte intihal oranı raporuda verilmektedir. Anka Tez Merkezi olarak yazdığımız Yüksek Lisans Tezlerinin(Master Tezlerinin) arkasındayız. Anka Tez Merkezi her zaman referanslı ve gerçek makaleler ve paperler kullanır.

Yüksek Lisans Tez(Master Tez) yapma sürecinde sizden tek istediğimiz gerekli düzeltmeleri bize bildirmeniz. Uzman ve tecrübeli ekibimiz en kısa sürede gerekli düzeltmeleri yaparak size geri dönüş sağlayacaktır.

“ Anka Tez Merkezi her zaman referanslı ve gerçek makaleler ve paperler kullanır. ”

Anka Tez Merkezi Önlisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programlarında öğrenim gören öğrenci ve araştırmacılara ders aşamalarında ve tez aşamalarında her tür hizmeti vermektedir.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır. 

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Turnitin Raporu  Makale veya ...


Yorum yap
×