Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

TEZ YAZIMI İÇİN LİTERATÜR DESTEĞİ

Literatür yamak çok zaman alıcı ve zor işdir. Anka tez merkezi olarak, alanında uzman ve kariyer yapmış kadromuz ile birlikte, yerli veya yabancı tüm makale ve kitapları kullanarak literatür desteği vermekteyiz. her konuda ve Türkçe ve İngilizce literatür desteği vermeye hazırız.

“ En kısa zamanda ve en etkili bir şekilde literatür/alanyazın taraması ve araştırması desteği veriyoruz. ”

Hocalarımız literatür desteği vermekte oldukça deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Lisans, yüksek lisans, doktora, uzmanlık ve projeler için en kapsamlı ve güncel literatür için bize ulaşın.

Anka Tez Merkezi Önlisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programlarında öğrenim gören öğrenci ve araştırmacılara ders aşamalarında ve tez aşamalarında literatür taraması ve araştırması hizmeti vermektedir.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır. 

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Turnitin Raporu  Makale veya ...


Yorum yap
×