Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

SPSS İstatistik Yazılımı

SPSS istatistik yazılımı sadece istatistiksel işlemleri gerçekleştirmek için kullanılır.

SPSS, en çok istatistiksel tekniklerin büyük ölçüde yer aldığı psikoloji gibi sosyal bilim alanlarında kullanılır. SPSS kullanımı sosyal bilimler ile sınırlı değildir ve birçok alanda kullanılmaktadır. SPSS'nin ana sınırlaması, çok büyük bir veri setini analiz etmek için kullanılamamasıdır. Bir araştırmacı genellikle tıp ve hemşirelik alanında geniş bir veri kümesi elde eder, bu nedenle bu alanlarda, araştırmacı klinik verileri analiz etmek için SPSS yerine genellikle SAS kullanır.

SPSS programını indirmek için tıklayınız.
Anka Tez'deki profesyoneller SPSS yazılımı ve istatistiksel işlemlerde uzmandır. Lisansüstü öğrenci ya da araştırmacıysanız, Anka Tez size aşağıdaki alanlarda yardımcı olabilir:

  • SPSS’de kodlama ve veri girişi
  • Çalıştırılacak doğru istatistiksel testi seçme
  • SPSS çıktısını yorumlama
  • SPSS veri çıktısının istatistiksel analizi

SPSS yazılımı kantitatif analiz yapmak için kullanılır ve bir nokta ve tıklama arayüzüne dayanan tam bir istatistiksel paket olarak kullanılır. Bu yazılım araştırmacılar tarafından 1960'larda Norman H. Nie'nin C. Hadlai Hull ve Dale Bent ile birlikte geliştirilmesinden bu yana nicel analiz yapmak için yaygın olarak kullanılmıştır.

SPSS analizi yaptırmak için doğru yerdesiniz. Gizlilik esasına çok dikkat ederek ve mülkiyeti size ait olan verilerin güvenliğinin farkında olarak hizmet veriyoruz.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak verileri analiz etmek için çok kullanılır. ...


Yorum yap

Panel Veri Analizi

Finansal modelleme, bazen hem kesit hem de zaman serilerinin dahil edildiği yerlerde yapılandırılabilir. ...


Yorum yap
×