Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

SPSS ANALİZİ: SIKÇA SORULAN SORULAR

Hizmetinizi diğerlerinden farklı kılan nedir?
SPSS hizmetimiz uzun süredir eğitim dünyasında olmuştur ve artan müşteri sayısındaki etkinliğimiz kanıtlanmıştır. Ayrıca Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerin binlerce farklı SPSS analizini, raporunu ve sorununu da çözdük. SPSS analizi konusunda yılların tecrübesine sahip kişilere sahip olduğumuzu iddia ediyoruz.

Düzenleme ve ya revizyon yapmak istersem?
Herhangi bir revizyon durumunda, uzman SPSS hocanız ile yakın çalışabilirsiniz, böylece okulunuzun akademik standartlarını karşılayacak herhangi bir revizyon yapabilirsiniz.

Yaptığınız SPSS analizinden memnun olmazsam ne olur?
Bir müşterinin hizmetimizden memnun olmadığı çok nadir bir durumdur, SPSS raporlarınız için ücretsiz revizyon seçenekleri sunuyoruz. En kötü durum senaryosu, geri ödeme alabilirsiniz. Ancak, doğru ve geniş SPSS bilgilerimizle projelerinizin zorluk seviyesi ne olursa olsun karşılayabileceğimizi garanti edebiliriz. Bu nedenle, yüksek kaliteli hizmetimiz akademik ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilir.

SPSS analizini ne zaman teslim edebilirsiniz?
Anka Tez Merkezinde en önemli şeylerden biri müşterilerinin memnuniyetidir. Elimizden geldiği kadar en hızlı şekilde size istediğiniz analizi teslim etmeye çalışacağız.

Çalışmamda hangi analizler kullanılacaktır?
Tezinizin hedefine bağlı olarak testler seçilecektir. SPSS analizlerinin çeşitleri çok fazla. Sizin çalışmaya en uygun olanı seçilecektir.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak verileri analiz etmek için çok kullanılır. ...


Yorum yap

Panel Veri Analizi

Finansal modelleme, bazen hem kesit hem de zaman serilerinin dahil edildiği yerlerde yapılandırılabilir. ...


Yorum yap
×