Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

SPSS Analiz Hizmetimiz

Hem önlisans, lisans hem de lisansüstü öğrencilerine çok çeşitli istatistiksel araştırma hizmetleri sunuyoruz. Her biri istatistikle ilgili bir dereceye sahip profesyonel SPSS araştırmacıları ve yazarlarından oluşan bir ekibe sahibiz. SPSS analizleri faaliyetimizin ilk yıllarından itibaren sunduğumuz hizmetlerin başında gelmektedir. Sosyal bilimleri olsun veya başka bölümlerden çok sayıda öğrenciye hizmet vermekteyiz. SPSS anket analizi yapmak istiyorsanız bizden yardım alabilirsiniz.

“ SPSS analizi ile ilgili yardıma mı ihtiycınız var? Endişeye gerek yok, uzmanlarımız yardım etmeye hazır! ”

İstatistikçilerimizden yapacağınız işlem hakkında soru sormaktan çekinmeyin. % 100 para iade garantisi ile desteklenen kaliteli istatistik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Seçtiğiniz test ve yazılımdan bağımsız olarak, bizden aşağıdaki hizmetleri bekleyebilirsiniz:

  • Hızlı Fiyat Teklifi
  • İstatistiksel Projenize Test Seçimi
  • Doğru Veri Analizi Ve Detaylı Yorumlama
  • Ücretsiz Ayarlamalar
  • Zamanında Teslimat

Anka Tez Merkezi olarak, istatistikçi kadro ile beraber uygun fiyatlara siz saygıdeğer öğrencilere danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. En son aşamaya kadar yanınızdayız. Analizi yapan uzman ile sizler birebir telefonla görüşebilme imkanı sağlıyoruz. Böylelikle analizleri anlama konusunda hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca analizler ile beraber eğitici video hizmeti de sağlıyoruz. Bu videoda yapılan analiz size anlatılacaktır. Profesyonel SPSS hizmetlerimizi deneyin ve beraberinde gelen birçok avantajın tadını çıkarın! Anka Tez Merkezi olarak SPSS anket analizi konusunda sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

SPSS analizi yaptırmak için doğru yerdesiniz. Gizlilik esasına çok dikkat ederek ve mülkiyeti size ait olan verilerin güvenliğinin farkında olarak hizmet veriyoruz.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak verileri analiz etmek için çok kullanılır. ...


Yorum yap

Panel Veri Analizi

Finansal modelleme, bazen hem kesit hem de zaman serilerinin dahil edildiği yerlerde yapılandırılabilir. ...


Yorum yap
×