Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

PROJE DANIŞMANLIK HİZMETİ: ANKA TEZ MERKEZİ

Anka Tez Merkezi uzun zamandan beri önlisans, lisans, yüksek lisans (master), doktora öğrencilerinin proje danışmanlığı hizmeti vermektedir. Her dönem sonunda birçok okulda, öğrenciler proje teslim etmeleri istenmektedir. Her seviyede Ve her dilde hizmet vermeye çalışmaktayız.

“ Anka Tez Merkezi uzun zamandan beri önlisans, lisans, yüksek lisans (master), doktora öğrencilerinin proje danışmanlığı hizmeti vermektedir. ”

Anka Tez Merkezi olarak bir çok konuda ve derste yanınızdayız; bilgisayar mühendisliği, endüstri mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, gıda mühendisliği, elektronik mühendisliği, uluslararası ilişki, inşaat, gıda, tekstil, işletme, ekonomi, edebiyat, mimarlık, iç mimarlık, muhasebe, eğitim bilimleri, mühendislik ve iktisat vb bölümlerine ait derslerde ve konularda yıllardır destek olmaktayız.

Proje Hazirlama her seviyede okuyan öğrenciler için akademik yaşamları boyunca zamanlarını harcadıkları yorucu ve sıkıcı bir süreçtir. Anka Tez Merkezi her zaman öğrenciler bilgilerini en doğru şekilde bir araya getirmesi için elinden geleni yapmaktadır.

Anka Tez Merkezi olarak bize hem referans yönetimi ile hem de sanal ortam yöntemleriyle ulaşabilirsiniz.

Siz saygıdeğer öğrencilerle çalışmak bize mutluluk verir.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Makale veya tezinizi göndermeden ...


Yorum yap
×