Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

Literatür Taraması ve Araştırması

Anka Tez Merkezinden profesyonel araştırma destek hizmeti.
Literatür araştırması ve taraması tez yazım sürecinde çok önemli bir yere sahiptir. Bilimsel bir çalışmanın önemli kilit noktalarından biri, literatür kısmının hazırlanmasıdır.

Tez yazımı başlamadan önce kaynakların detaylı biçimde araştırılması ve toplanması gerekmektedir. Literatür araştırmasında ilgili yayınlar ve makalelerin bir zaman serisinde ve belli bir perspektifte ele alınması gerekmektedir.

“ Bilimsel bir çalışmanın önemli kilit noktalarından biri, literatür kısmının hazırlanmasıdır. ”

Literatür taraması ve araştırması, alanyazın taraması ve araştırması olarak da bilinmektedir.
Doğru bir biçimde yapılan literatür araştırması ve taraması araştırmacının çok zaman kazanacağına yol açacaktır. Bir çok öğrenci ve araştırmacı literatür araştırması ve taraması bölümünde zaman kaybına uğramaktadırlar. Anka Tez Merkezi bu aşamada öğrenci ve araştırmacı kardeşlerimizin yanındadır.
Anka Tez Merkezi Önlisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programlarında öğrenim gören öğrenci ve araştırmacılara ders aşamalarında ve tez aşamalarında literatür taraması ve araştırması hizmeti vermektedir.

“ En kısa zamanda ve en etkili bir şekilde literatür/alanyazın taraması ve araştırması desteği veriyoruz. ”

En kısa zamanda ve en etkili bir şekilde literatür/alanyazın taraması ve araştırması desteği veriyoruz. Eğer tezinizin yeterli içeriğe ulaşamamasından emin olmak istiyorsaniz, adres Anka Tez Merkezidir. İngilizce ve Türkçe kaynaklarını en hızlı ve en kaliteli bir şekilde araştırıyoruz.
İngilizce ve Türkçe literatür taraması ve araştırması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Makale veya tezinizi göndermeden ...


Yorum yap
×