Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

LİSANS TEZ DANIŞMANLIĞI

Lisans Tezi veya Bitirme Projesi

Lisans derecesini alabilmek için lisans tezi yapılması lazım ve gereklidir. Lisans tezi daha çok Bitirme Projesi olarak da bilinir.

Başka bir deyimle, bölümden mezun olmak için lisans tezi, istenen akademik çalışmadır. Bir çok öğrenci için lisans bitirme tezi akademik hayatlarının en zor basamağıdır. Eğitim hayatları bu tez çalışmasından sonra bitmektedir.

“ Anka Tez Merkezi uzun zamandan beri önlisans, lisans, yüksek lisans (master), doktora öğrencilerinin tez danışmanlığı hizmeti vermektedir. "

Lisans Tezi (Bitirme Projesi) Hazırlama Ücretleri

Bitirme Projesi, yüksek lisans ve doktora çalışmalarından çok daha kolaydır. O yüzden Lisans Tezi (Bitirme Projesi) hazırlama ücretleri onlar ile kıyasla daha uygundur. Bir Bitirme Projesi genellikle 1000-2000 tl arası yapılabilir.

Bir çok öğrenci için lisans bitirme tezi akademik hayatlarının en zor basamağıdır. Eğitim hayatları bu tez çalışmasından sonra bitmektedir.

Bitirme Projesi Hazırlama Adımları

1- Müşteri tarafından Talep Formu doldurulur ya istek mail olarak iletilir. 2- Talep Formu Anka Tez Merkezi ekibi tarafından değerlendirilir 3- Taahhüt ettiğimiz hususlar ve ücret teklifi öğrenciye iletilir 4- Öğrenci taahhüt ettiğimiz hususlar inceler ve ücret teklifi kabul eder. 5- Çalışma müşteri tarafından cüzi bir kaparo ödemesinden sonra resmi olarak başlamaktadır. 6- Önce çalışmanın taslak kısmı hazırlanır ve onaylatılır. 7- Sonra adım adım içerik teslim edilip ve ödeme alınır. Tez Danışmanlık ve Tez Hazırlama süreci daha net anlaşılsın diye bir taahhüt ettiğimiz hususlar ve ücret teklifi aşağıda verilmiştir.

Anka Tez Merkezi öğrencileri bu son sıkıntılı aşamayı başarılı bir şekilde geçmeleri için uzman ve tecrübeli kadrosuyla her zaman hazırdır ve değerli öğrencilerimize destek olmak için vardır.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Makale veya tezinizi göndermeden ...


Yorum yap
×