Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

İstatistiksel Analiz | Anka Tez Merkezi

İstatistiksel analiz yapabilme becerisi, birçok dersin çok önemli bir yönüdür. Bununla birlikte, istatistiksel analiz özellikle karmaşık, teknik ve zaman alan bir görev olabilir ve farklı yazılım paketleri hakkında derinlemesine bir bilgi gerektirir. Bu uzmanlık becerileri olmadan, istatistiksel analizin tamamlanması, özellikle fazla çalışıyorsanız veya son teslim tarihlerini karşılamak için mücadele ediyorsanız, çok zor olabilir.

“ SPSS, Eviews, Stata, Excel, Minitab ve Matlab yazılımlarında deneyim ve uzmanlığa sahibiz. ”

İstatistiksel Analiz Desteği | Anka Tez Merkezi

Herkes istatistik konusunda uzman değil. İstatistiksel analizlere ihtiyaç duyuyorsanız endişelenmeyin, çünkü yardım etmek için buradayız.
İngiltere'den mezun olan büyük bir profesyonel istatistikçi ekibimiz var. ANka Tez ekibi aşağıdakiler de dahil olmak üzere geniş bir yazılım yelpazesi kullanarak deneyim ve uzmanlığa sahiptir:

  • SPSS
  • Eviews
  • Stata
  • Excel
  • Minitab
  • Matlab

Araştırmanızı kurmanın en iyi yolu ve veri toplama yöntemleri konusunda size tavsiyede bulunmak için buradayız. Analizlerinizin uygun niteliklere sahip ve deneyimli bir yazar tarafından yazılacağını garanti ediyoruz.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak verileri analiz etmek için çok kullanılır. ...


Yorum yap

Panel Veri Analizi

Finansal modelleme, bazen hem kesit hem de zaman serilerinin dahil edildiği yerlerde yapılandırılabilir. ...


Yorum yap
×