Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

İntihal Oranı Raporlama (Kontrolü)

İntihal Oranı Raporlama

Anka Tez Merkezi olarak intihal oranı raporlama(kontrolü) hizmeti veriyoruz. İntihal oranının ne kadar olması çok mühim bir meseledir. İntihal oranının ne kadar olmasını öğrenmek için Anka Tez Merkezinden yardım alabilirsiniz. Eğer yüksek ise Anka Tez Merkezinin intihal oranı düşürme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

“ Danışmanlık hizmetlerimiz çerçevesinde hazırlanan çalışmaların intihal oranları (benzerlik oranları) konusunda size garanti veriyoruz. ”

İntihal Oranı Düşürme

İntihal oranı düşürme hizmetinin ücreti kelime sayısı, intihal oranı ve metnin zorluğuna bakarak hesaplanır. Mesela bir çalışmada konu tıp ve başka çalışmada konu bilgisayar mühendisliği olabilir. Bu ikisi arasında fiyat farkı olabilir.

İntihal oranını düşürmek için ücretsiz yazılımlar kullanmak en kötü yoldur. Bu yazılımlar sadece kelimeleri değiştirmeye çalışır. Halbuki cümle yapısı, grammar ve anlam kontrolü yapmaktan sonra ancak bir kelime değiştirebilir.

Akademik çalışma yapan kişi zaman yetersizliği, yeterli ve gerekli kaynak sorunu ve bilgi eksikliğinden dolayı intihale başvurabilir. Ama bu intihal belirli orandan daha az olursa sorun yoktur.

“ Anka Tez Merkezi olarak intihal oranı raporlama(kontrolü) hizmeti veriyoruz. ”

İntihal oranının ne kadar olmasını öğrenmek için Anka Tez Merkezinin intihal oranı raporlama(kontrolü) hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bizim danışmanlarımız tarafından hazırlanmış olduğu çalışmalar ve sizlerin yapmış olduğu akademik çalışmaların özgünlüğünü ve orijinal oluşunu belirtmek adına, sizlere bu hizmeti sunuyoruz. Daha önce çalışmanızın intihal oranını bildiğiniz zaman intihal oranı ile ilgili problem yaşamazsınız.

Bu oran Turnitin sitesi tarafından hesaplanır. Bu hesaplama veri madenciliği ve metin madenciliği yöntemleri kullanılarak yapılır.

“ Dikkat: Ücretsiz intihal raporu oluşturan web sitelerinden kesinlikle uzak durmalısınız. ”

Dikkat: Ücretsiz intihal raporu oluşturan web sitelerinden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu uyarıyı dikkate almadığınız takdirde yazınızın çalınma riski altında olabileceğini bilmeniz lazım. O zaman %90 oranlarında İntihal oranları ile karşılaşabilirsiniz ve emekleriniz boşa gitmiş olur.

#İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #İntihal_Oranı_azaltma, #Alıntı_Oranı_Düşürüme, #Alıntı_Oranı_Alma, #Alıntı_Oranı_Raporlama, #Alıntı_Oranı_Tespiti, #Benzerlik_Oranı_Düşürüme, #Benzerlik_Oranı_Raporu, #Benzerlik_Oranı_Tespiti, #İntihal_Raporu_Alma, #Turnitin_İntihal_Raporu_Alma, #Turnitin_Raporu_Alma, #İntihal_Raporu, #Turnitin_Raporu, #Turnitin_İntihal_Oranı_Düşürüme, #İntihal_Programı, #Turnitin, #İntihal_Nasıl_Düşürülür, #İntihal_Oranı_Düşürüme_Programı, #İntihal_Düşürüme gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Makale veya tezinizi göndermeden ...


Yorum yap
×