Anka Tez Merkezi
SPSS Analizi, Çeviri, İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

İntihal Kontrolü Yaptırma

Onlie intihal kontrolü nedir? Turnitin intihal kontrolü nasıl yapılır? intihal kontrol ücreti ne kadar? hangi tez intihal kontrol programları ve siteleri yaygın olarak kullanılnaktadır? bu gibi soruların cevabı yazıda verilmiştir. Anka Tez olarak, yazınızın benzerlik oranını tespit etmek için intihal kontrolü yapıyoruz. Online intihal kontrolü ücretleri 55-99 TL arasındadır. Çalışmanızı bize gönderdikten hemen sonra işlemi başlatıyoruz (intihalanaliz@gmail.com).

İntihal kontrolü nedir? benzerlik raporu neden ve nasıl alınır?

Akademik bir çalışmada, intihal oranının ne kadar olması çok önemlidir. İntihal oranısorgulamak ve ölçmek için intihal kontrolü yapılması gerekir. Turnitin intihal programından çıkan oran orijinalliğini ne kadar olmasını gösterir. Çalışmanızı dergiye, okul ve ya hocanız göndermeden önce kontrol edilmesi gerekir. Turnitin ve iThenticate intihal programları intihal kontrolü yapan en güvenilir ve bilinen ücretsiz olmayan programlardır.

Önce bu intihal programlarına üye olmak lazım (üyelik ücreti ayda 100 dolardır) ve daha sonra tez veya makale bu intihal programlarına yüklenir ve kaç dakika sonra intihal oranını ve nerelerde intihal olduğunu gösteren detaylı rapor hazırlanır. Bir tane intihal raporu almak için bu programlara üye olmak çok pahalı olabilir. İntihal raporu almak için bizden yardım alabilirsiniz (intihalanaliz@gmail.com). Kısaca, intihal kontrolü yapılması bir akademik çalışmanın kopya olup olmadığını gösterir.

Tez intihal kontrol programları

iThenticate ve Turnitin en yaygın iki intihal kontrol programıdır. Biri makale ve diğeri tezlerde kullanılır. Öğrenciler daha çok Turnitini tanıyor ve araştırmacılar iThenticate intihal programı hakkında bilgi sahibidir.

Makale intihal kontrol programı

iThenticate intihal kontrol etme programı makale benzerliğini tespit etmek için kullanılır. iThenticate intihal programından çıkan rapor nerdeyse tüm dergilerde kabul edilir. Son zamanlarda dergilere makale gönderdiğiniz zaman araştırmacılardan iThenticate raporu talep edilir. iThenticate ücretsiz intihal programı değildir. iThenticate rapor ücretimiz 75 TL'dir.

Tez intihal kontrol programı

Turnitin intihal kontrol etme programı öğrencilerin hazırladığı tezlerin, benzerliğini tespit etmek için kullanılır. Turnitin ücretsiz intihal programı değildir. Turnitin rapor ücretlerimiz bu bağlantıda belirlenmişidir ve 55-99 TL arasındadır.

Benzerlik tespiti nasıl yapılır?

İntihal kontrolü yapılması için gönderilen metin farklı havuzlar(İnternet havuzu, süreli yayınlar, kurum ödev ve öğrenci ödevi havuzu) ile karşılaştırılır. Bu karşılaştırma sonucu yazının ne kadar orijinal olduğu ortaya çıkar. Turnitin sitesinde aynen böyle yazar: "Turnitin'e gönderilen yazılı ödevler milyarlarca internet belgesi, web'de bulunmayan arşivlenmiş internet verileri, daha önce gönderilmiş olan yazılı ödevlerin yerel havuzu ve süreli yayınlar, dergiler ve yayınlar abonelik havuzu ile karşılaştırılabilir."

İntihal kontrol ücretleri

Akademik çalışmanız 3 bin kelimeden az ise, intihal raporu ücreti 55 TL'dir. Bu oran kelime sayısına göre değişir. Eğer teziniz 25 bin kelimeden fazla ise o zaman intihal raporu ücreti 99 TL olur. Kısacası rapor ücretlerimiz 55-99 TL arasındadır. Aynı zamanda aynı dosyanın ikinci intihal raporu indirimlidir.

İntihal Kontrolü Yaptırma İstiyorsanız!

Tez İntihal oranını sorgulamak için online intihal tespiti hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rapor almamız için, dosyayı bizim mail adresine göndermeniz yeterlidir (intihalanaliz@gmail.com).

#intihal_programı #ücretsiz_intihal_programı #intihal_nedir #intihal_oranı #intihal_oranı_hesaplama #intihal_oranı_düşürüme #intihal_raporu #intihal_kontrol #intihal_net #intihal_raporu_alma #turnitin_nedir #turnitin_raporu #benzerlik_oranı #turnitin_benzerlik_oranı_düşürüme #benzerlik_oranı_düşürüme 

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı hesaplama her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. İntihal oranı ...


Yorum yap

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

İntihal raporu ücretleri 55-99 TL arasındadır. Turnitin ve iThenticate kullanılarak ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İntihal oranı düşürme nasıl yapılır? Benzerlik oranı düşürme yöntemleri ...


Yorum yap 15 
×