Anka Tez Merkezi
SPSS Analizi, Çeviri, İntihal Düşürme ve Redaksiyon Hizmetleri.

İntihal Kontrol Etme(Benzerlik Oranı Kontrol Etme)

İntihal kontrolü nedir? intihal kontrolü nasıl yapılır? ücreti ne kadar? bu gibi sorulara yanıt vereceğiz. Anka Tez olarak, yazınızın benzerlik oranını kontrol etmek için intihal raporu temin ediyoruz. Rapor ücretleri 55-99 TL arasındadır. Çalışmanızı bize gönderdikten hemen sonra işlemi başlatıyoruz (intihalanaliz@gmail.com).

İntihal kontrol etme

Akademik bir çalışmada, intihal oranının ne kadar olması çok önemlidir. İntihal oranısorgulamak ve ölçmek için intihal kontrolü yapılması gerekir. Turnitin intihal programından çıkan oran orijinalliğini ne kadar olmasını gösterir. Çalışmanızı dergiye, okul ve ya hocanız göndermeden önce kontrol edilmesi gerekir. Turnitin ve iThenticate intihal programları intihal kontrolü yapan en güvenilir ve bilinen ücretli programlardır.

Önce bu intihal programlarına üye olmak lazım (üyelik ücreti ayda 100 dolardır) daha sonra tez veya makale bu intihal programlarına yüklenir ve kaç dakika sonra intihal oranını ve nerelerde intihal olduğunu gösteren rapor hazırlanır. Bir tane intihal raporu almak için bu programlara üye olmak mantıksızdır. İntihal raporu almak için bizden yardım alabilirsiniz (intihalanaliz@gmail.com). Kısaca, intihal kontrolü yapılması bir akademik çalışmanın kopya olup olmadığını gösterir.

Makale intihal kontrol

iThenticate intihal programı makale benzerliğini kontrol etmek için kullanılır. iThenticate intihal programından çıkan rapor nerdeyse tüm dergilerde kabul edilir. Son zamanlarda dergilere makale gönderdiğiniz zaman araştırmacılardan iThenticate raporu taleb edilir. iThenticate ücretsiz intihal programı değildir. iThenticate rapor ücretimiz 55 TL'dir.

Tez intihal kontrol

Turnitin intihal programı öğrencilerin hazırladığı tezlerin, benzerliğini kontrol etmek için kullanılır. Turnitin ücretsiz intihal programı değildir. Turnitin rapor ücretlerimiz bu bağlantıda belirlenmişitir.

İntihal kontrolü nasıl yapılır?

İntihal kontrolü yapılması için gönderilen metin farklı havuzlar(İnternet havuzu, süreli yayınlar, kurum ödev ve öğrenci ödevi havuzu) ile karşılaştırılır. Bu karşılaştırma sonucu yazının ne kadar orijinal olduğu ortaya çıkar. Turnitin sitesinde aynen böyle yazar: "Turnitin'e gönderilen yazılı ödevler milyarlarca internet belgesi, web'de bulunmayan arşivlenmiş internet verileri, daha önce gönderilmiş olan yazılı ödevlerin yerel havuzu ve süreli yayınlar, dergiler ve yayınlar abonelik havuzu ile karşılaştırılabilir."

İntihal kontrol ücretleri

Akademik çalışmanız 4 bin kelimeden az ise, intihal raporu ücreti 55 TL dir. Bu oran kelime sayısına göre değişir. Eğer teziniz 25 bin kelimeden fazla ise o zaman intihal raporu ücreti 99 TL olur. Kısacası rapor ücretlerimiz 55-99 TL arasındadır. Aynı zamanda aynı dosyanın ikinci intihal raporu ücretsizdir.

İntihal kontrol etme için ne yapmanız gerekir?

Tez İntihal oranını sorgulamak için online intihal kontrolü hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rapor almamız için, dosyayı bizim mail adresine göndermeniz yeterlidir (intihalanaliz@gmail.com).

#intihal_programı #ücretsiz_intihal_programı #intihal_nedir #intihal_oranı #intihal_oranı_hesaplama #intihal_oranı_düşürüme #intihal_raporu #intihal_kontrol #intihal_net #intihal_raporu_alma #turnitin_nedir #turnitin_raporu #benzerlik_oranı #turnitin_benzerlik_oranı_düşürüme #benzerlik_oranı_düşürüme 

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı hesaplama her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. İntihal oranı ...


Yorum yap

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

İntihal raporu ücretleri 55-99 TL arasındadır. Turnitin ve iThenticate kullanılarak ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İntihal oranı düşürme nasıl yapılır? Benzerlik oranı düşürme yöntemleri ...


Yorum yap 15 
×