Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

İngilizce Tez Hazırlama

İngilizce dilinin gücü ve önemi hakkında herkes hemfikir olsa gerek. Dünyada bilim dili ikinci dünya savaşından itibaren İngilizcedir. O yüzden bir çok tez çalışması İngilizce olarak hazırlanır. Bizim ekipte daha çok İngilizce dilinde tez danışmanlık ve hazırlama hizmetleri vermektedir.

İngilizce Dili

İngilizce artık uluslararası bir dil ve Türkiyede de birçok okulun eğitim dili İngilizcedir. Onbinlerce araştırmacı ve öğrenci İngilizce dilini kullanarak kendi araştırmalarını dergilerde yayınlamaya çalışıyorlar. Bugün 400 milyon insanın ana dili ingilizce dir. Dünyanın süper gücü olan ABD'nin resmi dili İngilizce ve dünyanın finansal merkezi olarak bilinen Londra'da da İngilizce dili konuşulmaktadır. Dünyanın en kalabalık ülkesi haline gelen Hindistan'ın resmi dili İngilizce dir.

İngilizce Tez Hazırlama

Tez yazmakta temel amac, bilgiyi yayarak insanları güçlendirmektir. Bu yüzden İngilizce yazılan tez çalışmaları önem taşımaktadır. Çünkü İngilizce yazılan tez ve makaleler daha rahat başka araştırmacılar tarafından değerlendirme şansına sahiptir. İngilizce yazılan tez çalışmaları ancak dile hakim bireyler atarafından hazırlanabilir. Anka Tez Merkezi bu bakımdan çok başarılıdır. Ekibimizin İngilizce dil hakimiyeti çok yüksek seviyededir.

İngilizce tez hazırlama, ciddi bir altyapı ve uzmanlık gerektirmektedir.

Anka Tez Merkezini diğer danışmanlık sitelerinden ayıran temel faktörlerden biri İngilizce diline hakimiyetimizdir. İngilizce tez çalışmaları konusunda sadece Türkiye değil Kıbrısta ta birçok müşteriye hizmet verdik.

“ İngilizce dili çok zor bir dildir. Her dilde olduğu gibi bu dile de hakım olmak çok zaman alıcı bir iştir. İngilizce dilinde yazmak, İngilizce tez hazırlamada en zor kısımdır. Belki İngilizce film seyrettiğinizde birşeyler anlayabilirsiniz ama bu dilde akademik çalışma yapmak gerçekten zor. Bu zorluk sizi intihal yapmaya zorlayabilir ama sakın! Anka Tez size yardım etmeye hazır. ”

İngilizce tez yazımı konusunda ek ücret talep edilmeden danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Tez Hazırlama Hizmetleri

Tez hazırlama çok ciddi bir iştir özellikle İngilizce tez hazırlama daha da zordur çünkü ana dilimiz olmayan bir dilde bilim üretiyoruz. Başarılı bir tez hazırlamak istiyorsanız ve gerekli zaman ve bilginiz yoksa Anka Tezden yardım alabilirsiniz. Anka Tez Merkezinin tez hazırlama konusunda hizmetleri şu şekildedir:

  • Konu Belirleme
  • Çalışma Taslağı Hazırlanması
  • Giriş ve Amaç Bölümleri Hazırlanması
  • Literatür Taraması ve Yazımı
  • Metodoloji, Gereç ve Yöntem Belirleme
  • Analiz Yapılarak Tabloların Oluşturulması
  • Bulguların ve Sonuç Yazılması

İngilizce Tez Hazırlama Fiyatları

Fiyatlarımızın en makul düzeylerde olduğunu bizimle iletişime geçtiğinizde en iyi şekilde anlayacaksınız. Anka Tez Merkezi olarak, bize ingilizce dilinde tez hazırlamak türkçeden daha kolaydır. O yüzden fiyatlarımızda daha uygun.

Çeviri, proofreading ve editörlük da Anka Tez ekibi tarafından yapılmaktadır.

Önemli Not: Herhangi bir düzeltme talebiniz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

İngilizce Tez Hazırlama


Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Turnitin Raporu  Makale veya ...


Yorum yap
×