Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

ANKA TEZ MERKEZİNDE ÇEVİRİ HİZMETLERİ : İNGİLİZCE DİLİ

İngilizce dilinin gücü ve önemi hakkında herkes hemfikir olsa gerek. Onbinlerce araştırmacı ve öğrenci ingilizce dilini kullanarak kendi araştırmalarını dergilerde yayınlamaya çalışıyorlar.

Bugün 400 milyon insanın ana dili ingilizce dir. Dünyanın süper gücü olan ABD'nin resmi dili İngilizce ve dünyanın finansal merkezi olarak bilinen Londra'da da İngilizce dili konuşulmaktadır. Dünyanın en kalabalık ülkesi haline gelen Hindistan'ın resmi dili İngilizce dir.

“ ​İngilizce dilinin gücü ve önemi hakkında herkes hemfikir olsa gerek. ”

Yeryüzünde İngilizce dilini kullanarak iletişim kurabilen insan sayısının 2 milyar olduğu tahmin edilmektedir.

Günümüz Türkiye'de ise gençler arasında “why/neden” , “yes/evet” ve bir çok kelime günlük yaşamda kullanılmaktadır. Türkiye'de de bir çok gencin hayali ingilizceyi iyi bilmek ve konuşmaktır.

Kısacası İngilizce her yerdedir. İngilizce bugün dünyasında eşsiz bir yere sahiptir.

“ Anka Tez Merkezi olarak bunun bilincindeyiz ve kendi ekibimizde İngilizceyi çok iyi bilen uzmanlar bulunduruyoruz. ”

Anka Tez Merkezi olarak bunun bilincindeyiz ve kendi ekibimizde İngilizceyi çok iyi bilen uzmanlar bulunduruyoruz. Bunun yanısıra yıllardır İngilizce essay yazma sektörüne öncülük eden essay-center.net ekibiyle birlikte çalışıyoruz.

#Çeviri, #Çeviri_Hizmetleri, #İngilizce, #Türkçe, #Arapça, #Farsça, #Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.

“ Anka Tez Merkezi olarak yıllardır çeviri hizmetleri sunuyoruz. ”Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

ANKA TEZ MERKEZİNDE ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Anka Tez Merkezi olarak yıllardır çeviri hizmetleri sunuyoruz.   “ İngilizce, ...


Yorum yap

Akademik Çeviri Hizmeti

Çeviri Tarihçesi Çeviri tarihi hakkında birçok kitap ve makale yazılmıştır. ...


Yorum yap

İNGİLİZCE VE KALKINMA !

Belki duymuşsunuzdur, yıllar önce kalkınma için Türkiyenin resmi dili İngilizce ...


Yorum yap
×