Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

Benzerlik İndeksi Raporlama

Anka Tez Merkezi olarak benzerlik indeksi(oranı) raporlama(kontrolü) hizmeti veriyoruz.
Benzer içerik kullanmanın kültürel, ekonomik, sosyal ve eğitimsel nedenleri olabilir. Zaman konusu benzer içerik kullanmanın en önemli nedenlerinden olabilir. Her bilimsel çalışma belirli zaman diliminde bitmesi lazım. Bu konu hızlı bir şekilde içerik hazırlanmasını gerektirir. Böylece kişi benzer içerik kullanma zorunda kalır.

Benzerlik indeksi(oranı) raporu size ne kadar benzer içerik kullandığınızı açıklar. Bu oran Turnitin yazılımı tarafından hazırlanır. Her yazılımda olduğu gibi bu yazılımda da yanlış hesaplamalar olur ve bazen gereksiz yerlerde benzerlik teşhisi koyar. Halbuki asla intihal söz konusu değil.

“ Dikkat: Ücretsiz benzerlik raporu oluşturan web sitelerinden kesinlikle uzak durmalısınız. ”

Dikkat: Ücretsiz benzerlik raporu oluşturan web sitelerinden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu uyarıyı dikkate almadığınız takdirde yazınızın çalınma riski altında olabileceğini bilmeniz lazım. O zaman %90 oranlarında benzerlik oranları ile karşılaşabilirsiniz ve emekleriniz boşa gitmiş olur.
Eğer yaptığınız çalışmanın benzerlik indeksini öğrenmek istiyorsanız. Dosyanızı bize gönderin. Bir saat içerisinde dosyanıza ait Turnitin raporu size gönderilecektir.

#İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #İntihal_Oranı_azaltma, #Alıntı_Oranı_Düşürüme, #Alıntı_Oranı_Alma, #Alıntı_Oranı_Raporlama, #Alıntı_Oranı_Tespiti, #Benzerlik_Oranı_Düşürüme, #Benzerlik_Oranı_Raporu, #Benzerlik_Oranı_Tespiti, #İntihal_Raporu_Alma, #Turnitin_İntihal_Raporu_Alma, #Turnitin_Raporu_Alma, #İntihal_Raporu, #Turnitin_Raporu, #Turnitin_İntihal_Oranı_Düşürüme, #İntihal_Programı, #Turnitin, #İntihal_Nasıl_Düşürülür, #İntihal_Oranı_Düşürüme_Programı, #İntihal_Düşürüme gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır. 

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Makale veya tezinizi göndermeden ...


Yorum yap
×