Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

ANKA TEZDE TEZ DANIŞMANLIĞI

Birçok öğrenci tez aşamasının nasıl başlayacağını, nasıl ilerleyeceği, literatür taraması ve tez yazmanın kuralları nasıl uygulanacağını bilmez.

“ Anka Tez Merkezi olarak, tez yazım sürecinde siz saygıdeğer öğrenciye her türlü desteği vermeye hazırız. ”

İyi bir kavramsal çerçeve oluşturmanın, ana tez sorusu, sonuçlanması gereken nokta, özgünlük, araştırma bölümü, dil yazımı ve analiz gibi tezin temel noktalarını bilmek gerçekten zor bir konudur. Anka Tez Merkezi olarak, tez yazım sürecinde siz saygıdeğer öğrenciye her türlü desteği vermeye hazırız.

İster istişare noktasında olsun, ister tezinizin tamamını bize emanet edin, tüm desteğimizi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tez yazma kısmında, tezin başlangıcından kabul anına kadar sürekli birlikte çalışıp ve ilerleyeceğiz. Üstelik ilk anlaştığımız fiyatından hariç herhangi bir ödeme alınmayacaktır. Herhangi bir sorunuz olursa bizimle irtibata geçebilirsiniz.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır. 

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Makale veya tezinizi göndermeden ...


Yorum yap
×