Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

ANKA TEZ MERKEZİNDE ANALİZ HİZMETLERİ

Anka Tez Merkezi; akademisyen ve öğrencilere yapacakları araştırmalar ve bilimsel çalışmalara yardımcı olmak ve istatistiksel araştırmalarda karşılaşılan problemlere çözüm getirmek için oluşturulmuş bir yardım merkezidir.
Bu kapsamda Anka Tez Merkezi tarafından yapılan istatistiksel çalışmalar aşağıda özetlenmiştir;
● İstatistiksel tez araştırmaların alt yapının oluşturulması ,
● Veri toplama aracının (anket, görüşme formu) hazırlanması,
● Verilerin analizi ve yorumlanması,
● Tez raporunun hazırlanması

Anka Tez Merkezi olarak, SPSS gibi bilim dünyasında kabul gören yazılımları kullanarak veri analizleri yapıyoruz. Tecrübeli kadromuz ve yıllardır veri analizi sektöründe eğitimli ve bilgili uzman hocalarımızla birlikte siz saygıdeğer öğrencilerimize ihtiyaç duyduğunuz analiz hizmetlerini sunuyoruz.

“ Anka Tez Merkezi olarak, SPSS gibi bilim dünyasında kabul gören yazılımları kullanarak veri analizleri yapıyoruz ”

SPSS yazılımı, veri analizi için tek kullandığımız yazılım değil onun yanı sıra LISREL, AMOS, STATA ve Eviews gibi yazılımlarda kullanıyoruz. Ekip olarak yaptığımız analizlerin kalitesine çok güveniyoruz. Çok rahatça yapılan analizlerin döğrülüpündan ve dikkatinden emin olabilirsiniz.

“ SPSS yazılımı, veri analizi için tek kullandığımız yazılım değil onun yanı sıra LISREL, AMOS, STATA ve Eviews gibi yazılımlarda kullanıyoruz. ”

Hiçbir zaman sağladığımız hizmetin kalitesinden ödün vermeyiz. Her bir analiz talebini, proje anlayışı ile alarak hizmette bütünsellik sağlarız.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

Zaman Seri Analizleri

Zaman Serileri Zaman serileri, zaman sırasına göre dizine alınan (veya listelenen veya işaretlenen) ...


Yorum yap

SPSS Analizi

SPSS analizleri hem bireysel hem de kurumsal olarak verileri analiz etmek için çok kullanılır. ...


Yorum yap

Panel Veri Analizi

Finansal modelleme, bazen hem kesit hem de zaman serilerinin dahil edildiği yerlerde yapılandırılabilir. ...


Yorum yap
×