Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri.

Anka Tez Merkezi Hizmetleri: Paraphrasing

Anka Tez Merkezinde paraphrasing hizmeti verilmektedir. İngilizce çalışmalarında bu hizmette ihtiyaç duyulur. Paraphrasing nedir ve bu hizmet karşılığında ne kadar para alınır hakkında bilgi verilecektir.

Paraphrasing Nedir?

Anka Tez Merkezinin en önemli çalışma alanlarından biri İngilizce çalışmalarıdır. Türkiye’de birçok okulda İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu yüzden İngilizce dilinde birçok araştırma yapılmaktadır.
Paraphrasing hizmeti yıllardır Anka Tez Merkezinin hocaları tarafından verilmektedir, içerik ve anlamı koruyarak metnin farklı cümleler ve kelimeler ile yeniden yazılmasına paraphrasing denilir.

“ Paraphrasing, içerik ve anlamı koruyarak metnin farklı cümleler ve kelimeler ile yeniden yazılmasına demektir. ”

Paraphrasing yani anlam korunarak metnin farklı yazılması için dil hakimiyeti gerektirmektedir. Uzman ekibimizde İngilizceye ana dili gibi hakkım olan kişiler olduğunudan paraphrasing çalışmalarında rahhatlıkla bize güvenebilirsiniz.

Paraphrasing Fiyatları

Paraphrasing çalışmalarının fiyatı aşağı yukarı bellidir. 250 kelimelik bir sayfanın rewrite ve paraphrasing ücreti 15-20 tl dir.

Paraphrasing çalışmalarında yazılan yeni metnin tamamı ve teker teker bütün cümlelerinin anlaşılması gerekmektedir. Kaliteli rewrite ve paraphrasing hizmetleri için “Talep Formunu” doldurmanız yeterlidir.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

yakın zamanda Gönderilenler

İntihal Oranı Nasıl Hesaplanır?

İntihal oranı her bir akademik çalışmada öneli bir konudur. Normalde intihal veya benzerlik ...


Yorum yap

İntihal Oranı Düşürme

İNTİHAL ORANI NEDİR? İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp ...


Yorum yap 12 

İntihal Raporu Ücreti Ne Kadar?

Devamını Oku: İNTİHAL ORANI RAPORLAMA(KONTROLÜ) Makale veya tezinizi göndermeden ...


Yorum yap
×