Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri
AnkaTez
Tez Hizmetleri
Analiz Hizmetleri
Çeviri Hizmetleri
Blog

TURNİTİN PROGRAMI NEDIR?

Turnitin tez, ödev, makale ve her hangi bir akademik ve bilimsel çalışma yaptığınızda  orjinalliğini deneyen ve gösteren bir programdir. Turnitin gibi birçok program var ama bunların içerisinde turnitin en güvenilir olanıdır. Öğrencilerin çalışmalarında orjinallik konusu bu program tarafından olçülür. Kaynak göstermeden alıntı yapıldığında  Turnitin anlar ve İntihal olarak belirler. Turnitin gönderilerin çalışmaları veri tabanında kayıtlı olan çalışmalarla karşılaştırır çünkü yapılan tüm çalışmalar Turnitin veri tabanında mevcuttur.

 

“ Turnitin tez, ödev, makale ve her hangi bir akademik ve bilimsel çalışma yaptığınızda  orjinalliğini deneyen ve gösteren bir programdir.  ”

 

Turnitin nereden alıntı ve ya çalıntı yapıldığını en iyi şekilde göstermektedir.


Nerdeyse Türkiyedeki tüm okullarda Turnitin kullanılır. Turnitin en popüler olan intihal programı olarak danışman hocaları tarafından kullanılmaktadır. 
Turnitin en çok kullanılan intihal programıdır üniversite danışman hocaları tarafından genellikle bu program kullanılmaktadır. Çalışmanızın intihal oranını danışmanınızdan önce öğrenmek istiyorsaniz Anka Tez Merkezinden yardım alabilirsiniz. Turnitin güçlü veri tabanını kullanarak sizin çalışmanızda nerde alıntı yaptığınızı renkli, işaretli olarak ve metnin sırasını bozmadan göstermektedir. Böylece sizin düzeltme yapmanız (intihal oranı düşürme) çok daha kolay olmaktadır.

 

“ Turnitin nereden alıntı ve ya çalıntı yapıldığını en iyi şekilde göstermektedir. ”

 

Anka Tez Merkezi olarak çalışmalarınızın intihal oranının tespiti ve  intihal oranını düşürme konusunda her türlü talepe açığız.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı,  #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi  ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından,  size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.151 Görüntüleme

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

Yakın zamanda gönderilenler

İNTIHAL ORANI TESPIT VE DÜŞÜRME

İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp kendisine aitmiş gibi ...


 161 Yorum yap

TEZ YAPILANDIRMASI

Anka Tez Merkezi olarak bu bölümde, lisans ve yüksek lisans dereceleri için ...


 156 Yorum yap

ANKA TEZ MERKEZİ HİZMETLERİ: REDAKSİYON

Redaksiyon (Enstitü kılavuzuna göre tez hazırlanması) öğrencilerin bitirme tezleri, ...


 152 Yorum yap
×