Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri
AnkaTez
Tez Hizmetleri
Analiz Hizmetleri
Çeviri Hizmetleri
Blog

TEZ YAZMAK NEDEN ZOR OLUYOR?

Tez yazım süreci birçok öğrenci için zor ve sıkıntılı geçiyor. Öğrenciler bu yüzden Anka tez Merkezi gibi kurumlardan yardım alma ihtiyacı hissediyor.

 

“ Tez yazım süreci birçok öğrenci için zor ve sıkıntılı geçiyor. ”

Ama tez yazmanın hangi zorlukları vardır?
 

1-      Zaman yetersizliği

Tez çalışması hazırlarken en sık rastlanan sorunlardan biridir. Zaman yönetimi günümüzde çok önemli bir yere sahiptir ve birçok öğrenci bu konuda zorluklar yaşıyor.  Özellikle yoğun çalışma hayatı olan öğrencilere veya ilk kez tez yazacak olanlar zaman konusunda çok sorun ve mesele yaşıyorlar.  

Bu zorluklar sebebiyle tez çalışmasını Anka tez Merkezine yazdırır veya gerekli danışmanlığı alabilirsiniz.

2-      Yeterli ve gerekli kaynak sorunu

Tez çalışması hazırlarken yeterli ve gerekli kaynak bulma sorunu her zaman yaşanabilir. Kaynak araştırması yapmak çok zaman alıcı ve profesyonel bir iştir. O yüzden ilk kez tez ve araştırma çalışması yapan bir öğrenci için teze kaynak araştırması yapmak çok zor ve zaman alıcı bir süreçtir.

Anka Tez Merkezinin en gözde hizmetlerinden biri literatür araştırmalarındır. Bu hizmette detaylı olarak kaynak araştırması yapılmaktadır. Bu konuda olağanüstü bir takıma sahip olduğumuzu söylemekten gurur duyarız.  

 

3-      Bilgi eksikliği

Bir konuda bilgi sahibi olmak aylar alır. Bu zamanı ayırmak herkes için mümkün olmayabilir. Örneğin, Veri Madenciliği konusunu anlayıp kavramak en az iki ay zaman isteyebilir.  Ama öğrenci bu kadar zamanı olmayabilir ve o zaman Anka tez Merkezi devreye girer ve yıllardır Veri Madenciliği konusunda çalışmalar yapan kadrosuyla en iyi, kaliteli ve uygun fiyatlara öğrenciye yardımcı olur.

Anka tez Merkezi olarak, tecrübeli kadromuz ve alanında eğitimli ve bilgili uzman hocalarımızla birlikte siz saygıdeğer öğrencilerimize eğitim hayatınız boyunca ihtiyaç duyduğunuz her konuda yardımcı oluyoruz.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı,  #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi  ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından,  size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.120 Görüntüleme

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

Yakın zamanda gönderilenler

İNTIHAL ORANI TESPIT VE DÜŞÜRME

İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp kendisine aitmiş gibi ...


 161 Yorum yap

TEZ YAPILANDIRMASI

Anka Tez Merkezi olarak bu bölümde, lisans ve yüksek lisans dereceleri için ...


 156 Yorum yap

ANKA TEZ MERKEZİ HİZMETLERİ: REDAKSİYON

Redaksiyon (Enstitü kılavuzuna göre tez hazırlanması) öğrencilerin bitirme tezleri, ...


 152 Yorum yap
×