Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri
AnkaTez
Tez Hizmetleri
Analiz Hizmetleri
Çeviri Hizmetleri
Blog

NEDEN ANKA TEZ?

Tez danışmanlık sektöründe çok sayıda uzman ve şirket faaliyet göstermektedir. Siz neden Anka Tez Merkezini seçmek zorundasınız?

Ancak bilindiği üzere tüm kurumlar aynı kalitede çalışmamaktadır. Maalesef çok acıdır ki bilgi ve tecrübesi olmayan pek çok kişinin de tez danışmanlığı veren kurumlarda çalıştığı görülmektedir. Bu sebepten dolayı birçok kuruma emanet edilen tez çalışmaları her hangi bir akademik değere sahip olmadığı görülmektedir.


Anka Tez Merkezi olarak, tecrübeli kadromuz ve alanında eğitimli ve bilgili uzman hocalarımızla birlikte siz saygıdeğer öğrencilerimize eğitim hayatınız boyunca ihtiyaç duyduğunuz her konuda yardımcı oluyoruz. Tecrübeli kadromuz ve alanında eğitimli ve bilgili uzman hocalarımız sayesinde kaliteli ve akademik değeri olan tez çalışmalarının yapılması konusunda kendimize tam olarak güveniyoruz.
Anka Tez Merkezi olarak, akademik çalışmaların değerini çok iyi biliyoruz ve gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Öğrencilerin başarıyla tamamladıkları tez çalışmaları yaşamları boyunca onları temel edecek kalitede ve nitelikte bir akademik çalışma olmalıdır.

“ Anka Tez Merkezi olarak, tecrübeli kadromuz ve alanında eğitimli ve bilgili uzman hocalarımızla birlikte siz saygıdeğer öğrencilerimize eğitim hayatınız boyunca ihtiyaç duyduğunuz her konuda yardımcı oluyoruz. ”

Anka Tez Danışmanlık Merkezi, siz saygıdeğer öğrencilerimizin tez yazımı, analiz, Literatür çalışmaları, İntihal Oranlarının Düşürülmesi, Tezlerin tez yazım kılavuzuna göre hazırlanması gibi hizmetler konusundaki en büyük yardımcınız olmaya devam etmektedir.

“ Akademik çalışmaların ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz ve gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. ”152 Görüntüleme

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

Yakın zamanda gönderilenler

İNTİHAL ORANI TESPİTİ VE İNTİHAL ORANI DÜŞÜRME

İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp kendisine aitmiş gibi ...


 174 Yorum yap

TURNİTİN PROGRAMI NEDİR?

Turnitin tez, ödev, makale ve her hangi bir akademik ve bilimsel çalışma yaptığınızda  ...


 163 Yorum yap

TEZ YAPILANDIRMASI

Anka Tez Merkezi olarak bu bölümde, lisans ve yüksek lisans dereceleri için ...


 159 Yorum yap
×