Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri
AnkaTez
Tez Hizmetleri
Analiz Hizmetleri
Çeviri Hizmetleri
Blog

ANKA TEZ MERKEZİNDE ANALİZ HİZMETLERİ

Anka Tez Merkezi; akademisyen ve öğrencilere yapacakları araştırmalar ve bilimsel çalışmalara yardımcı olmak ve istatistiksel araştırmalarda karşılaşılan problemlere çözüm getirmek için oluşturulmuş bir yardım merkezidir.
Bu kapsamda Anka Tez Merkezi tarafından yapılan istatistiksel çalışmalar aşağıda özetlenmiştir;
● İstatistiksel tez araştırmaların alt yapının oluşturulması ,
● Veri toplama aracının (anket, görüşme formu) hazırlanması,
● Verilerin analizi ve yorumlanması,
● Tez raporunun hazırlanması

Anka Tez Merkezi olarak, SPSS gibi bilim dünyasında kabul gören yazılımları kullanarak veri analizleri yapıyoruz. Tecrübeli kadromuz ve yıllardır veri analizi sektöründe eğitimli ve bilgili uzman hocalarımızla birlikte siz saygıdeğer öğrencilerimize ihtiyaç duyduğunuz analiz hizmetlerini sunuyoruz.

 

“ Anka Tez Merkezi olarak, SPSS gibi bilim dünyasında kabul gören yazılımları kullanarak veri analizleri yapıyoruz ”

 

SPSS yazılımı, veri analizi için tek kullandığımız yazılım değil onun yanı sıra LISREL, AMOS, STATA ve Eviews gibi yazılımlarda kullanıyoruz. Ekip olarak yaptığımız analizlerin kalitesine çok güveniyoruz. Çok rahatça yapılan analizlerin döğrülüpündan ve dikkatinden emin olabilirsiniz.

 

“ SPSS yazılımı, veri analizi için tek kullandığımız yazılım değil onun yanı sıra LISREL, AMOS, STATA ve Eviews gibi yazılımlarda kullanıyoruz. ”

 

Hiçbir zaman sağladığımız hizmetin kalitesinden ödün vermeyiz. Her bir analiz talebini, proje anlayışı ile alarak hizmette bütünsellik sağlarız.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı,  #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi  ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından,  size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.110 Görüntüleme

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

Yakın zamanda gönderilenler

RAPİDMİNER HAKKINDA

Veri madenciliğinin amacı ham veriden bilgi çıkarmak. Bunu yapmak için çeşitli ...


 158 Yorum yap

ANKA TEZ MERKEZİNDE, VERİ ANALİZİ DANIŞMANLIĞI

Öğrencilerin ve araştırmacıların en sık ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biri veri analizi ...


 133 Yorum yap

SPSS YAZILIMI HAKKINDA

SPSS, istatistiksel analiz için kullanılan istatistiksel bir yazılımın adıdır. Özellikle ...


 129 Yorum yap
×