Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri
AnkaTez
Tez Hizmetleri
Analiz Hizmetleri
Çeviri Hizmetleri
Blog

İNTİHAL ORANI TESPİTİ VE İNTİHAL ORANI DÜŞÜRME

İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp kendisine aitmiş gibi gösterme veya başkalarının konusunu benimseyip uygun olmayan bir şekilde kullanma olarak tanımlanmaktadır.
Bir öğrencinin intihale başvurmasının birçok sebebi ve açıklaması olabilir;
1- Zaman yetersizliği
Tez çalışması hazırlarken en sık rastlanan sorunlardan biridir. Zaman yönetimi günümüzde çok önemli bir yere sahiptir ve birçok öğrenci bu konuda zorluklar yaşıyor. Özellikle yoğun çalışma hayatı olan öğrenciler veya ilk kez tez yazacak olanlar zaman konusunda çok sorun ve mesele yaşıyorlar.
Bu zorluklar sebebiyle tez çalışmanızı Anka tez Merkezine yazdırabilir veya gerekli danışmanlığı alabilirsiniz.

“ Anka tez Merkezi olarak becerili, mütehassıs ve uzman ekibimizle sizin tezinizin intihal oranını %10’a kadar düşürebiliriz. ”

2- Yeterli ve gerekli kaynak sorunu
Tez çalışması hazırlarken yeterli ve gerekli kaynak bulma sorunu her zaman yaşanabilir. Kaynak araştırması yapmak çok zaman alıcı ve profesyonel bir iştir. O yüzden ilk kez tez ve araştırma çalışması yapan bir öğrenci için teze kaynak araştırması yapmak çok zor ve zaman alıcı bir süreçtir.
Anka Tez Merkezinin en gözde hizmetlerinden biri literatür araştırmalarıdır. Bu hizmette detaylı olarak kaynak araştırması yapılmaktadır. Bu konuda olağanüstü bir takıma sahip olduğumuzu söylemekten gurur duyarız.

3- Bilgi eksikliği
Bir konuda bilgi sahibi olmak aylar alır. Bu zamanı ayırmak herkes için mümkün olmayabilir. Örneğin, Veri Madenciliği konusunu anlayıp kavramak en az iki ay zaman isteyebilir. Ama öğrencinin bu kadar zamanı olmayabilir ve o zaman Anka tez Merkezi devreye girer ve yıllardır Veri Madenciliği konusunda çalışmalar yapan kadrosuyla en iyi, kaliteli ve uygun fiyatlarla öğrenciye yardımcı olur.
Anka tez Merkezi olarak becerili, mütehassıs ve uzman ekibimizle sizin tezinizin intihal oranını %10’a kadar düşürebiliriz.

#Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı, #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından, size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.174 Görüntüleme

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

Yakın zamanda gönderilenler

TURNİTİN PROGRAMI NEDİR?

Turnitin tez, ödev, makale ve her hangi bir akademik ve bilimsel çalışma yaptığınızda  ...


 163 Yorum yap

TEZ YAPILANDIRMASI

Anka Tez Merkezi olarak bu bölümde, lisans ve yüksek lisans dereceleri için ...


 159 Yorum yap

ANKA TEZ MERKEZİ HİZMETLERİ: REDAKSİYON

Redaksiyon (Enstitü kılavuzuna göre tez hazırlanması) öğrencilerin bitirme tezleri, ...


 158 Yorum yap
×