Anka Tez Merkezi
Tez Danışmanlığı, Tez Hazırlama ve Analiz Hizmetleri
AnkaTez
Tez Hizmetleri
Analiz Hizmetleri
Çeviri Hizmetleri
Blog

ANKA TEZ MERKEZİNDE ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Anka Tez Merkezi olarak yıllardır çeviri hizmetleri sunuyoruz.

 

“ İngilizce, Türkçe, Arapça ve Farsça dillerinde çeviri hizmetleri sunuyoruz. ”

 
Anka Tez Merkezi kadrosu Türkiye’nin ve Amerika’nın en iyi okullarından; Bilkent Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Arizona state Üniversitesi ve UCLA gibi okullarda  yüksek lisans ya da doktora yapan akademisyen lerden oluşuyor. Bu nedenle çeviri konusunda çok iddialıyız.

İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye çeviri hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca bu dillerde literatür desteğide sunmaktayız. İngilizce ve Türkçe dillerindeki çeviri ve literatür desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

“ Anka Tez Merkezi olarak yıllardır çeviri hizmetleri sunuyoruz. ”

 

Fiyat vermemiz için “Talep Formunu”  doldurmanız yeterli olacaktır. Fiyat konusunda teslim zamanı ve çevirinin zorluğu etkili olacaktır.
Arapçadan Türkçeye ve Türkçeden Arapçaya çeviri hizmetleri de sunuyoruz. Farsçadan Türkçeye ve Türkçeden Farsçaya çeviriler de yapmaktayız. Arapça, Farsça ve Türkçe dillerindeki çeviri desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#Çeviri, #Çeviri_Hizmetleri, #İngilizce, #Türkçe, #Arapça, #Farsça, #Akademik_Danışmanlık, #Tez_Danışmanlık, #Tez_Hazırlama, #Tez_Merkezi, #Danışmanlık, #Tez_Yazım, #Tez_Yazdır, #Tez, #Doktora_Tez_Danışmanlığı, #YüksekLisans_Tez_Hazırlama, #YüksekLisans_Tez_Danışmanlığı, #Lisans_Tez_Danışmanlığı,  #ÖnLisans_Tez_Danışmanlığı, #Literatür_Araştırması, #Literatür_Hazırlama, #Literatür_Taraması, #Alanyazın_Hazırlama, #Alanyazın_Araştırması, #Alanyazın_Taraması, #Tez_Hazırlama, #İntihal_Oranı_Tespiti, #İntihal_Oranı_Düşürüme, #Anket_Analizi, #SPSS_Analizi  ve #Eviews_Analizi gibi hizmetler almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Anka Tez Merkezi tarafından,  size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.

“ Anka Tez Merkezi olarak yıllardır çeviri hizmetleri sunuyoruz. ”151 Görüntüleme

Senin yorumun

Son Yorumlar

Yorum Yok

Yakın zamanda gönderilenler

ÇEVİRİ / TERCÜME

21. yüzyıl, bilgi ve verinin en çok hızlı üretildiği ve paylaşıldığı bir çağdır. ...


 150 Yorum yap

İNGİLİZCE NASIL DÜNYA DİLİ OLDU ?

İngilizce, Çince ve İspanyolca'dan sonra ana dili olan insanlar sayısında üçüncü ...


 149 Yorum yap

ANKA TEZ MERKEZİNDE ÇEVİRİ HİZMETLERİ : İNGİLİZCE DİLİ

İngilizce dilinin gücü ve önemi hakkında herkes hemfikir olsa gerek. Onbinlerce araştırmacı ...


 146 Yorum yap
×